STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FRODO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.01.2013

Młodziutki Frodo trafił do schroniska kilka dni temu, bokserek jest bardzo zagubiony, trzęsie się z zimna.

22.01.2013

Frodo przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, obecnie jest jeszcze na kwarantannie, zamieszkał w domu tymczasowym w Łodzi.

Relacja z domu tymczasowego:

"Witamy
Frodo jest ślicznym psem. Zadomawia się i poznaje z dużo starszą sunią Rodziców. Został
wyczyszczony, wykąpany i nakarmiony. Jest bardzo łagodny i spokojny a z drugiej strony rozbrykany: lata za zabawką, bawi się i leży łapami do góry. Z tego co zauważyliśmy najprawdopodobniej ma zapalenia uszu. Frodo to wielka przylepa, cały czas chce być z nami. Nie załatwi się w domu, podchodzi do drzwi i grzecznie czeka. Czeka nas wizyta u weterynarza, żeby sprawdzić dokładnie co się dzieje w uszach."

09.02.2013

Opiekunowie z domu tymczasowego Frodo podjęli decyzję, że bokser zostaje u nich na stałe.

Relacja:

"Po wizycie u weterynarza wiemy, że Frodo ma poodmrażane łapki (poduszki). Teraz smarowne specjalną tłusta maścią przed i po spacerze. W uszach tak jak sądziłem drożdzaki i na powiekach też jakieś zmiany. Do uszu krople a do powiek neomycyna. W nocy śpi spokojnie na kanapie w dużym pokoju w sypialni na łóżko nie wolno mu wchodzić. Podejmuje takie próby, ale po 2 nieudanych rozumie słowo nie i odpuszcza wracając na kanapę.

Spacery są na razie krótkie ze względu na łapy, ale to sama przyjemność bo spaceruje grzecznie na smyczy, nie ciągnie i słucha komend ( nie wolno, dalej chodź). Uczymy go spacerować przy nodze i komendy noga. Miał problem z załatwianiem swoich potrzeb na chodniku, ale już mu przechodzi i teraz radośnie wskakuje w śnieg.
Frodo je ryże z gotowanym kurczakiem i warzywami.
Pozdrawiamy serdecznie!"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.