STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GRINGO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.05.2009r. Gringo mieszka już w nowym domu :)

 

Gringo został przywiązany do drzewa przed bramą schroniska dla zwierząt. Po spędzeniu nocy na dworze, przerażony i zdezorientowany, trafił do schroniskowego boksu.
Jest żywiołowym, młodym, ślicznym bokserem o wspaniałej sylwetce i pięknym ruchu.
Lubi się bawić z innymi psami. W stosunku do samców bywa nieco zadziorny, choć nie zawsze - ze schroniska jechał z drugim bokserem i nie było między nimi spięć.

Początkowo denerwowała go jazda samochodem, widać było, że się bał, prawdopodobnie nie był przyzwyczajony do takiego środka lokomocji, po chwili jednak uspokoił się.
W domu domaga się całkowitej uwagi człowieka, chce się bawić, przytulać i być głaskanym.

Po wizycie w klinice weterynaryjnej okazało się, że Gringo ma zapalenie oskrzeli. Bardzo nieładnie kaszle i ma trudności w oddychaniu. Dostał antybiotyk i leki przeciwzapalne.17.06.2011

O tym, że Gringo szuka domu dowiedzieliśmy się dzięki osobom zaangażowanym z Fundacji Boksery w Potrzebie: za co im bardzo dziękujemy, właściciele boskera nie poinformowali nas, że chcą się psa pozbyć. Bokser trafił na tydzień do domu tymczasowego wolontariuszki Fundacji Boksery w Potrzebie, po czym przeszedł ponownie pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Agnieszki.

Relacja Pani Agnieszki:
" Gringo jest pięknym bokserem o wspaniałym ruchu. Jest u mnie od kilku dni i nie sprawia żadnych problemów (oprócz opróznienia do zera lodówki i wszystkich dostepnych misek) :) Świetnie dogaduje się z sunią rezydentką i z kotem. Nawzajem z kotem liżą sobie uszka . Na spacerkach boksi ideał :) Jest posłuszny i karny. Zna podstawowe komendy i w domu zachowuje czystość."


24.08.2011

Opiekunka z domu tymczasowego Gringo podjęła decyzję, że bokser zostaje u niej na stałe.
Gringo przywiązał się do opiekunki, zaczął być bardziej ufny i radosny, czekamy na kolejną relację i zdjęcia :-)
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.