STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SZERYF
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Toruń
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

04.02.2013

Szeryf to młody (około 3 letni) bokser, który wypatruje szczęścia i rodziny zza krat schroniskowego boksu.
Został znaleziony w pustym mieszkaniu - bez wody, bez karmy, bez człowieka...Skazany na śmierć.
Jak na boksera przystało, mimo wszystko kocha ludzi - lgnie do nich, szuka miłości i poczucia bezpieczeństwa.
Do innych czworonogów jest raczej przyjaźnie nastawiony! Kocha spacery i smakołyki.
Potrzebuje tylko ciepła, bezpieczeństa i stabilności... Potrzebuje odpowiedzialnego człowieka
z sercem!

24.02.2013

Szeryf przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Dawida i Radka w Bydgoszczy.

Relacja:

"Witaj Beato:-)
No to minął równy tydzień jak zamieszkał z nami Freedie-Fafel.
Na wstępie wyjaśnię skąd te podwójne imię, wpadli znajomi i zachwycali się jego pyskiem bo fafle (zwisające wargi) ma naprawdę słodkie, ktoś powiedział do niego FAFEL i nastąpiła reakcja gdzie na Freediego nie reagował, i zostal FAFEL:-)
Stan zdrowia z dnia na dzień coraz lepszy.....do czwartku przytył 3kg natomiast cukier spadł mu z prawie 300 do 74 wiec rewelacja, nosówki też już się nie obawiamy, w poniedziałek wykonamy niezbędne szczepienia.
Co do zachowania......miód na moje serce, przytulak straszny z niego, na krok człowieka nie odstępuje,a w łóżku jest pierwszy i zawsze najwięcej miejsca próbuje wywalczyć. Na spacerach grzecznie przy nodze, ale widać zapęd do zabawy.....uwielbia gonić ptaki.....a każdy kto go mija jest obiektem jego zainteresowań, nosem niucha wszystkich i wszystko a najbardziej interesują go torby z zakupami:-)
Za tydzień pozna ,,kuzyna" Oziego ( boksia Pana Doktora) jestem ciekaw czy zachowa się jak na starszaka przystało, bo Ozi to jeszcze dzieciak rok i dwa m-ce ma.
Jednym słowem psiak na medal nie potrafię zrozumieć jak można tak postąpić przecież można było mu znaleźć dom, a nie potraktować jak stara nikomu nie potrzebną kanapę. Wierzę że będzie to miłość do końca życia.Postaram się co jakiś czas skrobnąć kilka zdań co u nas słychać.
Pozdrawiamy
Radek, Dawid i FAFEL :-)"

28.07.2013

Szeryf/ Fafel zostaje na stałe w domu tymczasowym.
Relacja:
"Hejka!!!!!
Już za chwilę mija pół roku jak Fafel jest z nami. Ma się on świetnie, jest po kastracji i zachowuje się już coraz lepiej. Wciąż oczywiście pracujemy nad nim i z dnia na dzień robi postępy. Jeśli chodzi o jedzenie to wciąga ile mu się wsypie, ale je już dużo spokojniej i nie rzuca się na miskę. Ostatnio byliśmy z nim nad morzem. To była chyba pierwsza jego wizyta w takim miejscu, bo szalał jak szczeniak i wyglądał jakby był w raju. Radość wymalowana na jego faflach udzielała się i nam. Fafel jest coraz bardziej usłuchany, jak tylko się go puści to nie odchodzi za daleko, ciągle się za nami ogląda i szuka jak się mu schowamy. Każda zabawka staje się nowym przyjacielem, którego nie opuszcza ani na krok. Podsumowując jest KOCHANY, radosny i szczęśliwy.
Pozdrawiam Radek"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.