STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TUNDRA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.02.2013

Tundra to starsza boksia, może mieć około 8 lat, widać, że nie raz miała szczeniaki.Obecnie przebywa w schronisku i z dnia na dzień traci nadzieję.Tundra jest łagodna i nie przejawia agresji w stosunku do człowieka.
Jest jednak ostrożna...minie trochę czasu zanim znów zaufa człowiekowi, kiedyś była potrzebna, teraz została sama...Bokserka nie wychodzi z budy, jest bardzo zrezygnowana i przestraszona.
Szukamy dla niej dobrego domu, który pozwoli jej przeżyć jesień życia godnie, tak jak na to zasługuje.

06.03.2013

Tundra odnalazła szczęście i zamieszkała w nowym domku w Poznaniu. Dziękujemy Dorocie za pomoc w transporcie ze schroniska do nowego domu!
Relacja opiekunki

"Tundra przyjechała do nas śmierdzaca i wygłodzona. Zjadla od razu 6 rogali :) Chcieliśmy ją wykąpac, lecz była wystraszona. Uznałam z moją wnuczką, że to imię jest za trudne i nazwaliśmy ją Tosia. Minęło już pięć dni poprawił się jej stosunek do mojej drugiej bokserki Inesi. Tundra nadal warczy i atakuje o jedzenie, gdy Ines podchodzi do swojej miski. Suczka jest wspaniała, bardzo ugodliwa i wdzięczna. Lubi rozdawać buziaki i tulić się :) Widać, że jest po przejściach, dlatego zapewnię jej ciepły, kochający dom do końca jej życia"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.