STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MANTRA
Wiek: 1-2
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

14.03.2010 r. Dowiedzieliśmy się, żę Mantra przeszła za Tęczowy Most.

 

 

08.03.2010 r.

Mantra to ośmiomiesięczny szczeniak, mix boksera. Sunia przebywała w jednym ze śląskich schronisk, bardzo źle znosiła pobyt w nim. Fundacja SOS dla Zwierząt zapewniła jej opiekę w klinice, a gdy sunia doszła do siebie, pojechała do nowego domu. Niestety, szczęście Mantry nie trwało długo. Suczka poważnie zachorowała i znów przebywa w klinice. Co gorsza, jej właścicielka również trafiła do szpitala i nie może jej zatrzymać.

Mantra pilnie szuka domu, w którym dojdzie do siebie i znajdzie swoje ostateczne i jedyne miejsce na ziemi.

Jest grzeczną, energiczną sunią, która potrzebuje swojego człowieka. Zachowuje czystość w domu.


14.03.2010r.
Niestety, Mantra przegrała walkę z chorobą. Odeszła w klinice wśród ludzi, którzy walczyli o jej życie. Choroba byla silniejsza. Suczka została sparaliżowana, aż w końcu straciła kontakt z otaczającym światem.
Jest nam bardzo przykro, że nie dane jej było zaznać zbyt wielu dobrych rzeczy.

Mantra przyszła na świat w wyniku nieprzemyślanego rozmnażania. Jej wychudzenie w momencie gdy trafiła pod opiekę Fundacji SOS dla Zwierząt było efektem złej opieki i porzucenia. Zaniedbanie przez pierwszego "właściciela" skazało ją na śmierć w cierpieniu - Mantra odeszła, bo zachorowała na nosówkę, by jej uniknąć wystarczy w odpowiednim wieku podać szczepionkę.
Jak widać czasem mimo zaangażowania wielu osób i sporych nakładów finansowych nie da się psu pomóc. Wychudzonego szczeniaka nie można było zaszczepić, a osłabiony organizm miał mniejsze szanse w walce z chorobą.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.