STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUTUS
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
16.02.2013

Brutus jest ślicznym 6 miesięcznym bokserem.
Jego opiekunka zrzekła się go na rzecz naszej Fundacji w związku z nagłym zagranicznym wyjazdem.
Bokserek przebywa obecnie w domu tymczasowym u Sylwi i jej rodziny w Łodzi,  nabiera dobrych manier od starszej bokserki rezydentki.
Jak na szczeniaka przystało, wszędzie go pełno.
Jest jak plastelina :-) do ulepienia/nauczenia wszystkiego od podstaw.

27.02.2013

Brutus vel Ali zamieszkał w nowym domku u Doroty i Michała w Warszawie. Relacja nowych opiekunów:

"Pierwsze kilka dni w nowym domu :) Spędziliśmy je poznając siebie nawzajem. Najbardziej emocjonujące okazały się spacery. Ali (bo chyba zdecydujemy się pozostać przy imieniu które nadali mu poprzedni opiekunowie) jest zainteresowany wszystkim i wszystkimi na około. Skupiamy się na tym, żeby nauczyć go bardziej powściągliwego okazywania swojej radości ze spotkania każdego przechodnia :) Jak się okazuje Ali jest już nauczony załatwiania się tylko na dworze, za co jesteśmy bardzo wdzięczni naszym poprzednikom. Bardzo polubił swoje posłanie w domu i spędza tam praktycznie całą noc. Dziś byliśmy też pierwszy raz u weterynarza. Okazuje się, że rzeczywiście Ali boryka się z jakimś uczuleniem, prawdopodobnie pokarmowym, co widać gdyż drapie się dużo częściej nić zdrowy psiak. Na dzień dzisiejszy dostaliśmy krople na zapalenie oczu i uszu, a w czwartek mamy umówioną wizytę u pani dermatolog, która pomoże nam dowiedzieć się co dokładnie go uczula. Mam nadzieję, że szybko uda nam się wykluczyć ten element z jego diety. Na dworze robi się coraz przyjemniej, więc każdy spacer jest dłuższy od poprzedniego, ku naszej obopólnej radości :) Wszyscy przypominamy sobie jak miło jest mieć takiego radosnego i oddanego przyjaciela w domu, od razu milej wraca się z pracy i ze szkoły. W załączniku przesyłamy kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru. Pozdrawiamy, My i Ali."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.