STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
YOGI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.02.2013

Yogi trafił do schroniska kilka dni temu, bokser jest drobniutki, bardzo przyjazny, ale przestraszony całą sytuacją.

Yogi pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego.

21.04.2013

Yogi zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie, który stał się domem stałym.

Relacja Germaine:

"Yogi to drobniutki, szczuplutki bokserek wpatrzony w swoich opiekunów, szczególnie w swojego Pana. Nas przywitał serdecznie, dostałam nawet buziaka. Bokser miał wielkie szczęście, trafił do cudownego domu, cierpliwych i kochających ludzi."

23.05.2013

Dostaliśmy relację znowego domu Yogiego

"Witaj Elu :)
Przesyłam obiecaną, choć spóźnioną relację o Yogusiu

Ponad dwa miesiące temu zamieszkał z nami Yogi. Po wejściu do domu zwiedził wszystkie kąty i od razu wskoczył na swoje posłanie. Chłopak szybko się zaaklimatyzował i dzielnie pilnuje swojego terytorium. Niestety rozszerzył je również na całe osiedle i chce wszystkimi psami i nie tylko ;) rządzić. 
Od początku pobytu u nas chłopak zaliczył wiele wizyt u weterynarza, m.in. z powodu chorej łapki i kastracji. Wizyty w przychodni nie przypadły mu jednak do gustu, choć znosił je dzielnie jak Indianin :)
Yoguś jest przecudnym boksiołkiem. Bosko chrapie, dużo śpi i chętnie rozdaje buziaki. Jego ulubionym miejscem jest kuchnia. Mógłby jeść raz dziennie, tj. od rana do wieczora ;) W domu zachowuje się grzecznie. Na spacerach jest troszkę gorzej. Yogi lubi bawić się frisbee. Chętnie je przynosi i wymienia na smakołyk. Lubi nowe miejsca, bo wszystko musi obwąchać i zwiedzić każdy kąt.

Pozdrowienia od Yogiego :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.