STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOMUŚ
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Siedlce
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.02.2013

Tomuś trafił do punktu przetrzymań kilka dni temu. Bokser jest mocno wychudzony,  przerażony, bardzo zrezygnowany, trzęsie się z zimna.

Prosimy Państwa bardzo o dom tymczasowy dla Tomusia, który za kilka dni trafi do schroniska. Bokser w jego stanie nie ma szans na przeżycie w schronisku.

26.02.2013


Tomuś przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Siedlcach u Pani Lidki.

Relacja:
"Witam
Pani Alu to zdjęcia Tomusia z dzisiejszego spaceru na psi plac zabaw. Garść informacji o Tomusiu - zna wszystkie podstawowe komendy tj. - siad, leżeć, podaj łapę, daj głos, nie wolno. W domu nie brudzi, swoje potrzeby załatwia na dworze. Z dziewczynami zaczyna się dogadywać, bokserka Brenda jest zazdrosna o niego, ale to minie. Wspaniały i mądry boksio. Tomuś hasał jak młody szczeniaczek. Uwielbia ganiać za patykiem, przynosi i prosi o następny rzut. Dziewczyny chciały dołączyć do zabawy ale nie dał im szans. Był szybszy :). W następnym tygodniu postaram się być wcześniej na placu, to nagram krótki filmik. Pozdrawiam Lidka"14.03.2013
Opiekunowie z domu tymczasowego Tomusia podjęli decyzję, że bokser zostanie u nich na stałe.
Relacja:
"Witam,
Pani Alu trochę nowych fotek. Tomuś to nasza "Mordka". Z wnuczką dogadywał się bardzo dobrze. Przepada za dziećmi. Od tygodnia Tomuś przebywa cały czas z synem. Spokojnie zostaje sam, gdy syn idzie do pracy - nic nie niszczy. Pomału zaczynają się wypełniać boczki, już nie są tak zapadnięte. Ostatnio zaczął szczekać jak ktoś wchodzi do mieszkania - pilnuje. Uwielbia zabawę, za piłeczką czy piszczącą kostką może ganiać do upadłego.
Pozdrawiam
Lidka"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.