STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NELSON
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT Pruszków
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.03.2013

Nelson trafił niedawno do schroniska, czy ktoś go szuka? Nie znane są nam jego losy, co nie zmienia faktu, że jest przesympatycznym i radosnym bokserem. Nelson choć ma już swoje lata w niczym nie przypomina staruszka. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, przyjacielski i czarujący jak na boksera przystało. To bokser niezwykłej urody, nie sposób się w nim nie zakochać od pierwszego wejrzenia. Szukamy dla niego najlepszego domu!

12.03.2013

Nelson nadal czeka w schronisku....jest bardzo smutny i zrezygnowany. Ten wspaniały bokser stracił wszystko, co najważniejsze.

Teraz patrzy przez schroniskowe kraty i cicho płacze. Nie wie czemu los się od niego odwrócił i czemu został sam? Nelson długo nie wytrzyma w schronisku, z dnia na dzień traci nadzieję....Pilnie potrzebujemy dla niego domu. Bokser ma dziwne blizny, nie wiadomo skąd się u niego wzięły. Jest chudziutki i pożera dosłownie wszystko. Jest bardzo energiczny, biega i skacze. Jak na starszego Pana jest dziarski i bardzo żywiołowy na spacerach. Tylko po powrocie do boksu staje się smutny i zrezygnowany. Obecnie jest przeziębiony i dostaje antybiotyk, poza tym nic mu nie dolega...nie licząc złamanego serca...

26.03.2013
Nelson przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym w Pruszkowie.
Bokser był w lecznicy na wizycie kontrolnej, został zaszczepiony, wykonano badanie krwi oraz badanie kału, dostał leki na odrobaczenie.
Nelson dostał również antybiotyk z powodu ropnego wypływu z nosa oraz kaszlu.
Bokser jest bardzo wesoły, aktywny, uwielbia zabawę.
08.04.2013
Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Nelsona:
"Serdecznie dziękujemy za przesłanie badań Nelsona. Byliśmy dziś u weterynarza na dodatkowej kontroli. Po katarze nie ma śladu :) piesek waży 29,5 kg i wygląda zdecydowanie lepiej. Weterynarz powiedział, że Nelson będzie gotowy do zabiegu kastracji za około tydzień.

W domu Nelson to żywe srebro. Wszędzie go pełno. Ostatnio w dostał gumową piłkę, która ma spełniać rolę masażera do dziąseł. I póki co, Nelson i piłka są niemal nierozłączni. Bawi się nią godzianami.

Święta spędziliśmy z naszą rodziną. Przez 3 dni w domu było sześć osób. Oczywiście Nelson był w centrum uwagi. To niesamowity pieszczoch. Dzień zaczyna od zwiedzenia wszystkich łóżek tak, aby na pewno wszyscy wstali i natychmiast zaczęli się bawić z psem. Jest z siebie strasznie zadowolony, kiedy udaje mu się kogoś obudzić. Budzi oczywiście z użyciem swoich zabawek. Chłopaka mojej siostry budził, stukając go w głowę gumową kiełbasą.

Nelson, jak typowy stary bokser, kradnie jedzenie ze stołu, gdy nikt nie patrzy. Staramy się nie zostawiać kuszących rzeczy w zasięgu jego pyska, ale czasem coś umknie naszej uwadze. Trzeba dodać, że Nelson to przestępca doskonały. Raz udało mu się zwędzić ze stołu czekoladowego muffina, który został pożarty wraz z papierową papilotką, a okruchy wyzbierane były niemal do zera. Gdy przyszliśmy, zdradziła go tylko mina skruszonego gangstera. Sam wiedział, że wydarzyło się coś, co wydarzyć się nie powinno :)

Jest też sprytny i zwinny jak łasica. W domu ma zakaz wchodzenia na nasze łóżko i kanapę. I póki na niego patrzymy, zakaz jest bezwarunkowo przestrzegany. Nelson dokładnie wie, gdzie jest jego miejsce do spania. Ale kiedy nie ma nas w domu, Nelson wysypia się dokładnie tam, gdzie ma ochotę. Nigdy nie daje się jednak przyłapać na gorącym uczynku.

Poza tymi drobnymi psikusami, jest grzeczny i nie sprawia większych kłopotów. "

10.12.2013

Opiekunowie z domu tymczasowego Nelsona podjęli decyzję, że bokser zostanie u nich na zawsze.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.