STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TAJSON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.03.2013

O 2 letnim Tajsonie dowiedzieliśmy się dwa dni temu, bokser został nam zgłoszony anonimowo, pies mieszkał w budzie przypięty do łańcucha, w brudnym garnku rzadko pojawiało się jedzenie, wody nie dostawał, pił z pobliskiego strumyka.

W dniu wczorajszym bokser przeszedł pod naszą opiekę po interwencji zrobionej przez naszą wolontariuszkę Elę oraz Gosię, którym bardzo dziękujemy za błyskawiczną akcję.

Tajson mieszka obecnie w domu tymczasowym w Nowej Rudzie, bokser jest bardzo przeziębiony, ma problemy z oddychaniem, dusi się.

Relacja Eli:

"Bokser jest bardzo przyjazny, cała drogę tulił się do mojego syna Jest bardzo chudy,ma boki zapdnięte, widać cały kręgosłup i żebra. Zna podstawowe komendy, podaje łapkę. Cieszy się na widok człowieka, kręci precelki jak prawdziwy bokser."

15.03.2013

Tajson zamieszkał w Katowicach,  w domu z boksiowymi tradycjami. Bardzo dziękujemy Joasi, która pomogła nam w transporcie boksera.
Relacja:
" Tajson po przyjeździe był bardzo zestresowany. Biegał po całym domu, obwąchał wszystkie kąty i machał z radości ogonkiem i widać było, że jest zszokowany nową sytuacją, ale i bardzo szczęśliwy. Michę z jedzeniem zjadł w mgnieniu oka. Pojechał natychmiast do weterynarza, gdzie stwierdzono u niego zapalenie oskrzeli i krtani. Zdjęcia RTG dał sobie zrobić bez problemu. Dostaje codziennie antybiotyk i już jest dużo lepiej z jego zdrowiem. Tajsonek jest przepięknym bokserem, takim do zacałowania:) Cała rodzina bardzo pokochała Tajsonka i jest bardzo szczęśliwa, że boksio do nich właśnie trafił".


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.