STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIONA
Wiek: powyżej 9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

10.03.2013

Fiona bardzo pilnie szuka domu z powodu dramatycznej sytuacji rodzinnej opiekunki.

Relacja:

"Fiona ma 9 lat, jest zdrowa i w bardzo dobrej kondycji (zdjęcia z wakacji w sierpniu-w załączniku).
Suczuszka jest bardzo mądra i bardzo dobrze wychowana. Chodziła do psiego przedszkola jako szczeniak na ułożenie. Przez 6 lat życia mieszkała w domu z ogródkiem, jest nauczona pilnowania domu i czujności.
Od 3 lat mieszka w małym mieszaniu w bloku na 2 piętrze i nie ma z nią kłopotu.Wychodzi 3 razy dziennie na spacer. Sympatyczna i lubiana. Nie szczeka, jedynie źle reaguje na opuszczanie rolet w oknach (była świadkiem włamania po sąsiedzku parę lat temu)."

17.03.2013

Fiona przeszła dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, przejechała do Warszawy prosto do lecznicy na badania kontrolne.

Sunia została zaczipowana, odrobaczona, pobrano jej również krew. Sunię czeka zabieg sterylizacji oraz usunięcia małego guzka na listwie mlecznej.

Fiona zamieszkała tymczasowo w siedzibie Fundacji.

Relacja Germaine:

"Fiona jest piękną bokserką o niesamowitych oczach i spojrzeniu. Przyjazna, wesoła, wielki pieszczoch. Dogadała się i z psami i z sukami. Jest bardzo grzeczna, nic nie niszczy, pies idealny."

09.04.2013

Fiona przeszła dzisiaj zabieg sterylizacji i usunięcia guza z liswty mlecznej.
Opis operacji: Macica ze zmianami zwyrodnieniowymi, jajniki ze zmianami o charakterze torbieli.
Bokserka czuje się dobrze.

29.05.2013

Fiona zamieszkała w nowym domu w Warszawie:

"W Fionie zakochaliśmy się od samego początku. Gdy przywieźliśmy ją do domu nie mogła znaleźć dla siebie miejsca. Ale szybko zrozumiała że posłanie koło naszego łóżka jest jej. Fionka kocha piszczące zabawki więc na początku był problem z dzieleniem się nimi z naszym drugim psem jamnikiem. Na pierwszym spacerze zastanawialiśmy się czy spuścić ją ze smyczy. Jako, że mamy ogrodzony blok zaryzykowaliśmy, a że suczka jest bardzo przyjacielsko nastawiona do innych psów wychodząc teraz ma możliwość swobodnego wybiegania się. Rana po zabiegu sterylizacji szybko i ładnie się goiła, lecz bokserka nie chciała jeść ani pić i w ten sposób przez tydzień staliśmy się codziennymi bywalcami u weterynarza. Nasza Niunia, bo tak ją czasami nazywamy, bardzo dzielnie to znosiła. Teraz wszystko się unormowało jest apetyt i specjalna dietetyczna karma. W tym tygodniu kontrola z usg oraz zapewne badania tarczycy ponieważ w miejscu wygolonym podczas operacji nie odrosła jeszcze sierść. Fiona spokojnie zostaje sama, nic nie niszczy i nie wyje, po prostu pies idealny. Bardzo chętnie rozdaje buziaki, niestety nawet obcym. Mamy nadzieje, że stan jej zdrowia pozwoli jej być z nami przez długie lata."

08.07.2013

Fiona trafiła kilka dni temu do lecznicy, bokserka była osowiała, nie chciała jeść.

Badanie USG jamy brzusznej wykazało widoczny guz o wymiarach 2,19 x 2,22 cm.

W środę Fiona miała laparotomię diagnostyczną, w jamie brzusznej stwierdzono obecność rozsianego rozrostu nowotworowego oraz krwistego płynu.

Fiona przeszla za Tęczowy Most... Bardzo współczujemy opiekunom, którzy tak krótko się nią nacieszyli.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.