STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOFIK
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.04.2013

Szukamy BARDZO PILNIE domu tymczasowego w Warszawie dla Tofika.

Bokser ma chore serce, obecnie przebywa w schronisku, w którym nie ma szans na leczenie kardiologiczne.

Tofik powinien przyjechać jak jak najszybciej do Warszawy na kosultację kardiologiczną, prosimy Państwa o szansę dla niego.

03.05.2013

Tofik przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Hani i Grzegorza w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie i jej synowi za wielkie poświęcenie i pomoc w transporcie.
Dziękujemy również Marcie za wyprawkę dla boksera.

Tofik jest umówiony 7 Maja na konsultację kardilogiczną do dr Niziołka.

Dzisiaj Tofika odwiedzili nasi wolontariusze Bogusia i Kuba.

Relacja Bogusi:

"Pojechaliśmy dzisiaj do Tofika, byliśmy z nim i jego tymczasowym opiekunem na spacerze. Tofik jest przesłodki, ma lekko wysuniętą dolną szczękę do przodu, ale ząbków prawie brak albo starte, dwa żółte kiełki i nadziąślak w środku. Przy wchodzeniu po schodach Tofik musi robić przerwy, bo tylnie łapki się męczą. Lekko się chwieje przy sikaniu, próbuje łapać równowagę. Jego opiekun, pan Grzegorz mówi, że Tofik jest ułożonym pieskiem, nie jest agresywny w stosunku do nikogo, jest przekochany i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Dostał piszczącą zabawkę, więc dostaje szału jak ją słyszy, lubi wtedy wariować. Na jedzenie się nie rzuca, bardzo często za to pije. Ma pewnie chory pęcherz. Ma trochę wystające żebra, ale nie jest zbyt wychudzony, wygląda całkiem przyzwoicie. Tofik jest śliczny i milutki, skakał trochę na nas, lubi nasłuchiwać, co się dzieje dookoła. Jest pieseczkiem bardzo mądrym i jak widzi człowieka z chęcią poszedłby za nim, idzie noga w nogę i obwąchuje. Dał mi małego całuska :) Niestety do 15 maja musi znaleźć nowy domek tymczasowy, gdyż właściciel mieszkania nie zgadza się, by w domu mieszkał pies. Jego tymczasowi opiekunowie pracują, więc Tofik w samotności trochę tęskni i wyje, czasem też szczeka."

07.05.2013

Tofik był kilka dni temu w lecznicy na badaniach kontrolnych, pobrano mu krew, wysłano próbkę moczu na posiew.

Bokser był dzisiaj na konsultacji kardiologcznej u dr Niziołka, opis badania:

"Łagodna endokardioza zastawki mitralnej z wąskim przeciekiem do światła lewego przedsionka. Choroba serca raczej łagodna i w początkowym stadium, mało prawdopodobne nagłe pogorszenie."

Tofik może być za dwa tygodnie znieczulony do zabiegu kastracji.

Bokser musiał po wizycie czekać w siedzibie Fundacji na powrót opiekuna tymczasowego z pracy, o 17 został odwieziony do domu, dziękujemy pani Kasi za pomoc w transporcie.

Relacja Germaine:

"Tofik jest wesołym psem, zachowuje się jak szczeniak, zaczepia wszystkie psy do zabawy, kocha sunie, które obdarza buziakami. W samochodzie jest grzeczny, siedzi w jednym miescu, nie próbuje przeskoczyć na przód."

 

03.08.2013

Tofik zamieszkał w domu tymczasowym pod Warszawą. Bokser dogadał się z bokserką rezydentką Tosią (Balbinką adoptowaną jakiś czas temu ze schroniska).
Tofik był w czwartek w lecznicy na wizycie kontrolnej, pobrano mu krew, w środę ma umówiony zabieg kastracji.

 

17.08.2013

Tofik przyjechał kilka dni temu z Tosią (Balbiną) do lecznicy. Bokser przeszedł zabieg kastarcji, Tosia została wysterylizowana. Psiaki czują się dobrze.

Opiekunowie z domu tymczasowego Tofika podjęli decyzję, że bokser zostanie u nich na stałe, a my się bardzo cieszymy, że zostaje w tak cudownym miejscu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.