STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KORA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

07.04.2013

Kora to 9-cio letnia, wesoła i bardzo towarzyska bokserka, która szuka domku po śmierci swojego ukochanego Pana (córka Jej opiekuna nie może się nią zajmować z powodów zdrowotnych). Bokserka kocha dzieci, uwielbia zabawy i długie spacery. Jest radosną sunią, która bardzo potrzebuje miłości! Kora jest chodząca miłością i delikatnością.

19.04.2013

Kora zamieszkała w nowym domu w Warszawie

Relacja:

"Kora zamieszkała w zielonej dzielnicy miasta. Wokół domu jest wiele parków i skwerów. Sunia chętnie wychodzi na spacery, lubi zwiedzać nowe miejsca. Ale najchętniej cały dzień bawiłaby się z innymi psami. Na widok innego czworonoga zaczyna się skradać lub kładzie się na trawniku zachęcając do zabawy. Wesoła i skoczna sprawia wrażenie młodziutkiego psa. Wiele osób podziwia jej oryginalną urodę.
W domu jest bardzo grzeczna. Po powrocie ze spaceru spokojnie czeka, aż wytrze się jej łapki. Po jedzeniu przychodzi, żeby wytrzeć jej fafle. Jest bardzo towarzyska, często przychodzi po pieszczoty. Chętnie wita gości. Najbardziej lubi leżeć na swoim posłaniu i stamtąd obserwować mnie podczas domowych czynności. Jej słodkie minki każdemu poprawiłyby humor. To prawdziwy aniołek."

17.06.2013

Nowe wieści z domku Kory! :)

Relacja Pani Magdy:

"Korunia, choć mieszka tylko ze mną, zdobyła już serca całej rodziny. Uwielbia być w centrum uwagi i chce się dużo przytulać. Na spacerach najbardziej lubi leżeć w cieniu na trawie. Chce się zapoznawać z każdym przechodzącym psem. Łagodna wobec ludzi, w stosunku do psów potrafi pokazać charakterek. W domu jest bardzo grzeczna, nic nie niszczy. Potrafi niesamowicie nawiązać kontakt, dużo patrzy w oczy, z zainteresowaniem obserwuje każdą domową czynność - jeśli akurat nie śpi (słodko pochrapując)."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.