STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CEZAR
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

18.04.2013

Cezar to pies w typie boksera ma 8 lat, który niestety musi pilnie opuścić dom, w którym mieszkał od szczeniaka.

Relacja Izy:
"Kiedyś jego życie nie było takie złe, bo był oczkiem w głowie pana domu :) Była też córka która spędzała z nim wiele czasu, chodzili na spacery. Lecz wszystko się skończyło, pan domu się pochorował i leży w łóżku, córka wyprowadziła się z mężem i dzieckiem. Cezarowi została tylko pani, starsza i słaba....I tak życie Cezara zmieniło się w piekło...brak spacerów, brak zainteresowania nim, tęsknota za córką doprowadziły tego biednego psiaka do negatywnych zachowań. Cezara rozpierała energia, zaczęły się problemy z jego zachowaniem, które właścicielka interpretowała jako agresję.
Takiego go właśnie poznałam, zagubionego i proszącego o pomoc. Kiedy weszłam do mieszkania był uwiązany do grzejnika w kolczatce i kagańcu. Wiedziałam już wtedy, że to dobry i kochany pies i miałam rację. Ten biedaczek załatwiał swoje potrzeby czasem w domu, jak już nie mógł wytrzymać....Postanowiłam że mu pomogę i pomogłam :) To dziś inny pies, już na pierwszym spacerku wiedziałam, że on tylko chce żeby mu czas poświęcić, załatwiał swoje potrzeby tak szybko jak by się bał że może nie zdążyć, ale po chwili zrozumiał że nie musi się spieszyć, że będziemy spacerować i będzie fajnie. Jak przechodziliśmy koło psów, wystarczyło powiedzieć nie - i słuchał :) Dzisiaj już nie reaguje na inne psy, nawet te, które go obszczekują. Idzie dumny i szczęśliwy. Zaspakajamy jego potrzeby spacerów, to bardzo dużo, ale on potrzebuje kogoś na stałe. Musi znaleźć nowy dom, właścicielka nie potrafi się nim zająć...Cezar jest bardzo chudy, naprawdę potrzebuje pomocy!!! Miał zrobione badania, żeby wykluczyć ewentualną chorobę i jest dobrze, miał też przycięte pazury bo sprawiały mu ból podczas chodzenia, takie długie były :(
Pomóżmy Cezarowi, żeby choć jesień swojego życia spędził godnie, jest cudownym psiakiem i jak na boksera przystało potrafi czerpać radość z życia. "

20.06.2013
Dostaliśmy informację, że Cezar przeszedł za Tęczowy Most.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.