STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PUMA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Punkt Przetrz.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

23.04.2013

Puma bardzo pilnie szuka domu, obecnie czeka w punkcie przetrzymań.

Relacja wolontariuszki:

"Puma jest trochę zaniedbana i bardzo przestraszona tym co się dzieje. Od dłuższego czasu błąkała się po ulicach, dokarmiana przez ludzi, którym jej los nie jest obojętny. Dziś udało się ją złapać, ma więc zapewnione schronienie i pełną miskę. Puma ma nadziąślaki, jest chuda i bardzo spragniona człowieka, ciepła i czułości. Do mnie od razu przylgnęła, tuliła się.

Puma bardzo pilnie potrzebuje domu, pełnego ciepła i miłości, gdzie szybko odzyska zaufanie do człowieka i typową, radosną, bokserzą naturę."

03.05.2013

Puma znalazła dom, zamieszkała w Gdańsku u Emilii i Marcina :)

Relacja:

"Witamy. Byliśmy dziś u weterynarza. Puma (która od niedzieli nazywa się Bella) jest okazem zdrowia. Oczywiscie wymaga sterylizacji i usunięcia nadziąślaków, ale poza tym to silna i zdrowa kobietka. Weterynarz określil jej wiek na max 4 lata i przypuszcza, że mogła mieć już młode. Suńka czuje się u nas coraz swobodniej i negocjuje z nami przejęcie kanapy. Poza tym to ogromny pieszczoch i wulkan energii. W zalaczniku podsylamy fotorelację z ostatnich kilku dni. Pozdrawiamy Bella, Emilia i Marcin :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.