STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PREZES
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.05.2013

2 letni Prezes pilnie szuka nowego domu.

Bokser mieszka obecnie ze swoimi opiekunami, których bardzo kocha. Z tego też względu pies jest bardzo terytorialny, nie wpuszcza nikogo na posesję i broni domu, szczególnie dwójkę dzieci, które są dla niego najważniejsze.

Prezes nie jest wykastrowany, przeskakuje więc ogordzenie i znika na całą noc. Dogaduje się z innymi psami.
Warunkiem adopcji psa i podpisania umowy adopcyjnej z naszą Fundacją jest kastracja.

Relacja opiekuna:

"Jego imię wzięło się od jego charakterku, kiedy stawiał swoje pierwsze kroczki. Lubił sam wyznaczać swoje ścieżki, był w ciągłym ruchu i nie trzymał się blisko swojego stada. Szybko nauczył się załatwiać swoje potrzeby poza domem, reagować na komendy: siad, łapa, leżeć. Cięzej jest żeby wrócił do właściciela, kiedy biega spuszczony ze smyczy. Nie gryzie butów, chyba że ze skóry. Lubi zaś rozwiązywać sznurówki zębami. Uwielbia jak się go głaszcze po zadku. Radość sprawia mu łapanie rzuconego mu patyka. Lubi biegać swobodnie. Nie znosi kagańca, jest w nim smutny i ryje nim po ziemi. W kolczatce nauczył się wychodzić na spacery. Jest dużym, postawnym psem, ma dwa lata. Z miotu był największy i najsilniejszy. Jest sprytny, potrafi sam otworzyć sobie drzwi i wyjść na podwórko. Przeskakuje ogrodzenie o wysokości 1,5 m. Sygnalizuje piszczeniem potrzeby fizjologiczne. Dzieci z którymi mieszka 11 lat i 3 lata są dla niego bardzo ważne. Jest dla nich jak dobra niańka. Gdy są tylko właściciele, jest cudownym psem. Nie lubi samotności, choć dużo czasu spędza sam."

20.06.2013

Prezes, dziś Nero zamieszkał w Koźminie Wielkopolskim.

Relacja Pani Iwony:

"Prezes- Nero to pies wyjątkowo wyjątkowy. Jedyną jego wadą jest to, że nie lubi kotów. Jest moim najlepszym przyjacielem, zawsze blisko...Jest grzeczny, nie brudzi w domu, nie lubi sam zostawać , ale jeśli tak się zdarzy, nic nie niszczy, tylko wszystko chowa w swoim legowisku i pilnuje. Choć początek był nieciekawy, , bo warczał, dziś nie oddałabym go za nic. Wypełnił pustkę po stracie mojej kochanej suni Sary i za to jestem mu wdzięczna. Poprzednim właścicielom należą się podziękowania, za wychowanie pieska. Był bardzo zadbany. Dziękuję też fundacji za pomoc, żeby tego pieska mieć.

Teraz tylko chcę, żeby Nero był zdrowy i dlugo żył...

19.06. Nero przeszedł zabieg kastracji, który zniósł bardzo dzielnie."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.