STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
REKS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

05.05.2013

Reks całe swoje psie życie spędził na łańcuchu w małym, biednym gospodarstwie rolnym. Po śmierci właścicielki jej mąż został sam i utrzymanie psa przerastało jego finansowe możliwości. Reks był niedożywiony, bez szczepień.
Mimo, że żył tylko na łańcuchu bez stałego kontaktu z człowiekiem jest towarzyski i otwarty na ludzi, domaga się kontaktu z człowiekiem, którego mu bardzo brakuje. Reks szuka swojego człowieka, który pokaże mu jak wygląda życie w domu z pełną miską i poczuciem bezpieczeństwa.

07.05.2013

Reks znalazł już swojego człowieka i zamieszkał w nowym domu w Biskupicach pod Krakowem.

Relacja z nowego domu:

"Witam Pani Beato. Jak ten czas szybko leci. To już dwa tygodnie jak boksiu jest u mnie. Jak go przywieźlismy ważył 18 kg a dziś go zważyliśmy i ma 24 kg . Już nie rzuca się na jedzenie i nie pochłania zawartości miski w parę sekund merdając przy tym ogonem. Przyzwyczaił się, że jedzenia nie brakuje i je spokojnie. Poza tym nie ma z nim żadnych problemów. Jest bardzo mądry, zapamiętuje wszystko czego się nauczy. Sama jestem zaskoczona że w tak krótkim czasie udało się nauczyć go czystości, chodzenia na smyczy, przychodzenia na zawołanie. Już nie skacze i nie drapie przy zapinaniu smyczy a siada i czeka aż zapnę smycz. Nauczył się bawić (nie wiedział, że można biegać za piłeczką ), uwielbia glaskanie i nawet już pokazuje mi brzuszek. W domu jest bardzo grzeczny. Zachowuje się tak, jakby w domu bywał od zawsze a tak niedawno wszystko było dla niego nowe, dziwne, nieznane a teraz najchętniej jak nie patrzę wchodzi na moje łóżko :) i robi to z taką minką, że nie mam serca mu zabraniać :) Na zewnątrz jest spokojny, chodzi za mną krok w krok , zachęca do zabawy i ogólnie robi się coraz bardziej boksiowaty. W załączniku przesyłam zdjecia, ale trudno go sfotografować bo to takie ADHD i trudno żeby ustał w miejscu :)

Pozdrawiam serdecznie

Mirka"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.