STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SPIKE
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

17.05.201

1,5 roczny Spike czeka na dom w schronisku.

Bokser jest bardzo przyjazny i radosny, nie przejawia agresji do innych psów.

02.06.2013

Spike zamieszkał w nowym domu pod Krakowem razem z niedawno adoptowanym Reksem:)

"Witam serdecznie pani Alu.
Oto garść informacji o Spajku.

Chłopak już odnalazł się w nowym miejscu. Nie sprawia żadnych kłopotów. Umie chodzić na smyczy, zna różne komendy, zostaje sam na chwile w domu. Nic nie niszczy ani nie płacze. Zachowuje czystość, a jak chce wyjść, to bierze smycz do pyska, siada i łapką prosi. Może kiedyś uda mi się zrobić zdjęcie jak on to robi :)
Obawiałam się, czy zaprzyjaźni się z Reksem i jak go przyjmie Sonia, suka rezydentka. Chłopaki zaprzyjaźnili się właściwie od pierwszego spotkania i teraz bieganiu i zabawom nie ma końca, Sonia po "wytłumaczeniu" mu, że nie skacze się na nią, uczy go dobrych manier, ale ma do wychowywania teraz dwóch łobuzów. Okazało się również, że Spajk lubi koty, musiał się z kotem wychowywać. Krótko mówiąc, Spajk to pies idealny. Prawdziwy arystokrata. Uwielbia być głaskany i przytulany i chętnie daje boksiowe buziaki :) W domu najchętniej śpi na kanapie, chociaż fotelem też nie gardzi :) A my jesteśmy szczęśliwi, że mamy boksie dwa i zrobimy wszystko żeby one też były szczęśliwe z nami.
Na jutro jesteśmy umówieni z naszą panią weterynarz na wizytę, bo Spajk ma na boku jakąś zmianę na skórze i często to sobie wylizuje. Musimy sprawdzić, co to takiego.
Załączam kilka fotek, niestety ale na wszystkich albo śpi, albo padł właśnie ze zmęczenia po gonitwie z Reksem :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.