STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SAM
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.05.2013

Sam to zrównoważony, zdrowy i przyjacielski 2-latek, który czeka... czeka na dom, miłość, rodzinę. Obecnie wypatruje swojego szczęścia przez schroniskowe kraty.

Relacja wolontariusza:

"Robi wszystko, by jak najszybciej stąd wyjść. Jest grzecznym pieskiem, który pozwala sobie zajrzeć do pyszczka, ładnie chodzi na smyczy, łatwo się "zaprzyjaźnia" z innymi psiakami i reaguje na komendy.

Kocha spacery. Chłonie każdą chwilę na wolności. Jest zainteresowany wszystkim, co go otacza.
Pies jest zdrowy, wykastrowany, całkiem ładnie wygląda jak na 2 miesięczny pobyt w schronisku. Tak samo reaguje na kobiety jak i na mężczyzn (jest co tydzień wyprowadzany na spacery przez małżeństwo wolontariuszy).

Jeśli chodzi o stosunek do dzieci - poznał moją 4-letnią córkę i nie był ną wcale zainteresowany, dał sie pogłaskać, obwachał i zajął swoimi psimi sprawami."

30.11.2013

Do Sama w końcu uśmiechnęło się szczęście, pies zamieszkał w nowym domu.

Relacja:
"Sam  jest z nami od 08.11.2013. Imię pieskowi zostało nadane przez Fi takie też nosi. Piesek jest grzeczny. Bardzo lubi się witać, dać buziaczki. Wobec ludzi jest bardzo przyjazny.Jest agresywny wobec innych piesków, kotów ( pracujemy z Samem nad tym i wiemy że trzeba czasu). Potrzeby swoje załatwia na spacerach. Bardzo lubi ciepło, dlatego każdą chwilę spędza przed kominkiem. Na spacerach lubi szaleć z kijem. Bardzo nie lubi kagańca. Jest bardzo pogodnym pieskiem, nie lubi samotności, jest towarzysk. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.