STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOGO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.05.2013

10 miesięczny Togo bardzo pilnie szuka nowego domu.

Relacja opiekunki:

"Pies wychowuje się z moim 10-letnim i 12-letnim synem. Przychodzą do domu koledzy dzieci i zachowuje się spokojnie. Lubi się bawić. Jest bardzo posłuszny. Ma swoje legowisko. Jest bardzo towarzyski i nie lubi siedzieć sam. Zawsze jest przy kimś. Biega z moim mężem, wówczas nie jest na smyczy. Ma jedynie na sobie kolczatkę i skórzany kaganiec. Bardzo lubi biegać i robi to z największą szybkością jaką widziałam u psów do tej pory. Biega też po łąkach od mojego jednego dziecka do drugiego. Lubi więc się zmęczyć. Pies je suchą karmę, kaszę, ryż. Lubi obserwować ptaki siedząc na podwórku. Do innych psów piszczy, chcąc się z nimi bawić, jeśli jednak trafi na opór wówczas też na szczekanie odpowie szczekaniem. Wita wszystkich domowników wracających do domu poprzez lizanie twarzy i zabieranie kapci.

Proszę o pomoc w znalezieniu mu domu.

Pies naprawdę jest wychowywany wraz z moimi dziećmi i wszystkimi kolegami i koleżankami moich dzieci. Nigdy nie przejawiał objawów agresji i nie przejawia nadal. Nigdy nie chodził w kagańcu, ale teraz niestety chodzi. Stało to się po tym, jak przeskoczył ogrodzenie posesji mojego teścia, gdzie ja również zamieszkuję i pobiegł za moim dziesięcioletnim synem, który wyjechał z domu na rowerze. Wraz z moim synem na rowerze jeździła córka mojej koleżanki. Ona na jego widok zaczęła głośno piszczeć i pies prawdopodobnie się przestraszył i pogryzł jej nogę. Dziecko ma założone kilkanaście szwów.Po wypadku mąż wraz z teściem podnieśli ogrodzenie do dwóch metrów, ale mimo wszystko jesteśmy w takim stanie psychicznym, że boimy się wypuścić psa na ogródek. Dlatego oddaję tego psa z ciężkim sercem, ku rozpaczy całej rodziny,"

20.06.2013

Dostaliśmy informację od opiekunki Togo, że bokser znalazł dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.