STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORYS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.05.2013

Borys BARDZO pilnie szuka domu z powodu wyjazdu opiekunów.

Relacja:

"Borys jest sześcioletnim bokserem, dość sporym, waży 38 kg. Ale jest przeuroczy. Od małego był z nami, a gdy miał niecałe dwa lata urodziła się nam córka. Z dziećmi nie ma żadnych problemów, mała dotąd, a ma już ponad cztery lata, wiesza się na nim, podnosi mu fafle i ciągnie za nie, kładzie się na jego pysku czy też na nim całym, jak leży, a Borys jest cierpliwy „do bólu”. Z innymi zwierzętami nie ma żadnych problemów. Jest kontaktowy i chce się jedynie bawić. Nie jest hałaśliwy, szczeka jedynie w zabawie, wtedy też warczy, gdy się z nim siłuję, jak ciągnie swoją zabawkę. Jest przyzwyczajony do mieszkania i będąc sam nawet kilka, a niekiedy kilkanaście godzin (co się co jakiś czas zdarzało) nie wyje, nie szczeka, zwyczajnie śpi albo, gdy jest ciepło obserwuje okolicę z balkonu. Oczywiście, jak to z każdym bokserem potrzebuje jakiegoś wybiegania, ale 2 razy w tygodniu absolutnie mu wystarcza. Wychodzić z nim trzeba dwa razy dziennie, nie potrzebuje dodatkowego wyjścia popołudniem. Żywiony jest suchą karmą, która bardzo dobrze mu służy, jak dotąd nigdy nie zachorował na żadną chorobę. Jest zdrowy, czysty i bardzo towarzyski, bardzo przyjazny ludziom. Jest nauczony nie wchodzić do sypialni i na meble (kanapy, łóżka, fotele itp.). Ślini się jedynie, gdy się zmęczy bardzo, ale podnieci (np. w zabawie)."

20.06.2013

Borys zamieszkał w nowym domu w Krakowie, dziękujemy bardzo Paulinie za pomoc w transporcie.
Relacja:

"Witam. Na wstępie pozdrawiamy z Boryskiem całą Fundację i bardzo dziękujemy Pani Beacie i Pani Ewie za pomoc!

To jest miłość od pierwszego wejrzenia! Jak tylko zobaczyłam ogłoszenie, od razu się zakochałam!  Borys skradł mi serce! Nasze pierwsze spotkanie w Kielcach było dla mnie wielką niespodzianką. Borys cieszył się i skakał, rozdawał buziaki! Jadąc do Krakowa również! Zanim wszedł do nowego domu zdążył zaprzyjaźnić się z sąsiadami ;) W domu poznał „lokatorkę” kotkę Lolę, która na początku się go bała (Borys jest dużym psiakiem;), ale teraz sama go zaczepia. Borys jest wdzięcznym psem, grzecznym i bardzo absorbującym. Jest chudziutki mimo swojej wielkości, ale popracujemy nad tym i nad chodzeniem na smyczy. Jest bardzo towarzyski, ciągle poznaje nowych ludzi i kradnie im serca, a ze zwierzakami zawsze chce się bawić. To jest takie moje „duże dziecko”.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.