STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUNO
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT Sulejówek
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.06.2013

Bruno: siedmioletni, przyjacielski, ciapowaty. Zawsze blisko człowieka, w towarzystwie dzieci, szczęśliwy. Traci dom. Traci wszystko. Jego rodzina prosi nas o pomoc, nie mogąc dłużej być nią dla Bruna..My również mamy prośbę - nie oceniajmy..Brunowi to i tak nie pomoże..Nie mamy wiele czasu, szczerze mówiąc prawie w ogóle go nie mamy..Poszukujemy bezpiecznego miejsca dla boksera, a marzeniem byłaby nowa, ciepła, kochająca rodzina. Gdyby wiedział, jak niepewne jest jego jutro..Sami nie poradzimy sobie z takim wyzwaniem - szukania domu, jesteście nam potrzebni. Wspólnie musi się udać! Uśmiechnięta mordula Bruna ze swoim człowiekiem będzie dla nas piękną nagrodą.

16.06.2013

Bruno przeszedł pod naszą opiekę, w Niedzielę późno w nocy przyjechał do siedziby Fundacji. Dziękujemy Patrycji i Michałowi, Marzenie i Mirkowi oraz Asi, Adrianowi i Maćkowi za pomoc w transporcie.
Bokser był na początku bardzo zestresowany, cały czas popłakiwał, był bardzo niespokojny.

Bruno mieszka obecnie w domu tymczasowym w Sulejówku razem z bokserami Rene, Aslanem oraz Lami.

31.07.2013

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Asi, która odwiedziła Bruno w DT:

"Bruno to bardzo żywiołowy i piękny bokserek. Uwielbia się bawić - ale to wpisane w ich standard :)
Bardzo fajnie bawi się z najmniejszą rezydentką, kundelką Pusią. Z resztą stada, czyli rezydentem Rene oraz Asłanem i Lami, również się dogaduje. Na spacerze się pilnuje, ale posłuszeństwa nie ma opanowanego. W nowym miejscu na spacerze jest kontrolowany na smyczy.
No i robi piękne maślane ooooooczy, jak coś chce :)
Mojej mamie się bardzo podoba :)"

16.03.2014

Pan Janusz, opiekun Bruno podjął decyzję, że bokser zostaje u niego na stałe. Bruno jest królem stada, rządzi pozostałymi psami a one się jemu podporządkowały.

 

25.03.2016

Kilka dni temu odwiedziliśmy naszych podopiecznych u Pana Janusza.

Relacja Germaine:
"Bruno, Król stada podczas naszej wizyty zainteresowany był tylko zabawą. Poganiał chwilę za piłką, po czym zajął się swoją ulubioną zabawą, czyli przeciąganiem sznura. Bruno to bardzo aktywny bokser, a Pan Janusz zapewnia mu codzienną dawkę aktywności i zajęć."

17.05.2016

Odwiedziliśmy jakiś czas temu nasze staruszki u Pana Janusza, a przy okazji i Bruno.
Relacja Germaine:
"Bruno jak zwykle aktywny, zachęcał nas do zabawy, tym razem zajął się oponą i przez całą nasza wizytę biegał, szczekał i szarpał oponę wspólnie z naszą podopieczną Dianą"

12.06.2016

W Niedzielę tydzień temu odwiedziliśmy naszych podopiecznych w domu tymczasowym u Pana Janusza, przywieźliśmy karmę dla Lami i Diany.

Relacja Germaine:
"Bruno jak zwykle aktywny i chętny do zabawy, był oburzony, że nikt na niego nie zwraca uwagi. Szczekał, przynosił patyki i zachęcał do wspólnej zabawy."

08 Kwiecień 2017

Odwiedziliśmy Bruno w jego domu u Pana Janusza. Bokser był ostatnio osowiały, mało kontaktowy. Liczne badania i leczenie nie przynosiły rezultatu. Lekarz zalecił wykonanie rezonansu magnetycznego, które niestety wykazało dwa guzy w mózgu.

Relacja Germaine:

"Pan Janusz woził Brunia na wszystkie możliwe badania, rezonans niestety wykazał nowotwór w mózgu. Bruno dostaje sterydy i leki osłonowe i czuje się lepiej, podczas moich odwiedzin jak zawsze bawił się sznurem i szczekał, żeby zachęcić do zabawy."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.