STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROKI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

05.06.2013

W tą mocno deszczową pogodę cudowne, łagodne stworzenie o imieniu Roki wypatruje swojego szczęścia zza krat schroniska. Czeka i ma nadzieję ...

Bokser został pozostawiony w piwnicy bez właścicieli, przebywał tam prawie 2 tygodnie. Z relacji sąsiadów wynika, że jego opiekun wyjechał i nie wróci. Przeżył dzięki sąsiadom, którzy go dokarmiali.

Relacja ze schroniska:

"Roki to łagodny,  lubiący zabawę i głaskanie bokser. Jest bardzo przyjazny więc toleruje zarówno inne psy jak i koty."

Roki potrzebuje kogoś, komu będzie mógł zaufać. Potrzebuje miłości, ciepła, bezpieczeństwa i stabilności czyli kochającego i odpowiedzialnego człowieka!

15.07.2013

Roki zamieszkał koło Sławna w rodzinie z boksiowymi tradycjami.

Relacja:

"Roki przyjechał do nas jakiś czas temu. Zaprzyjaźnił się od razu z bokserką rezydentką, która ma już 13 lat. Boksia jakby odmłodniała, gdy zobaczyła Rokiego :) Zaczęła hasać, brykać, fikać jakby miała z dwa lata :) Muszę napisać, że Roki to nie bokser, to psi anioł! Bez jakichkolwiek wad, z wszystkimi żyje w zgodzie i kocha wszystkich i wszystko. Zaprzyjaźnił się z kotami, psiakami i nawet z kucykami, które mamy w swoim zwierzyńcu. Muszę powiedzieć, że to pies marzeń, nigdy bym nie przypuszczała, że spotkam na swojej drodze tak cudnego boksera. Wszyscy domownicy zakochali się w nim po uszy i zachęcam ludzi, którzy wahają się czy adoptować chłopców boksiowych w średnim wieku o decyzję na TAK, gdyż my trafiliśmy na psi ideał, który odwdzięcza się codziennie kręcąc swoje precelki, a jego mądrość życiowa jest przeogromna. Kochamy go bardzo mocno i wierzę, że będzie szczęśliwy z nami.

Pozdrawiamy całą Fundację
Dobrosława z Rokim i zwierzyńcem"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.