STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DANTE
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

05.06.2013

Dante to około 2 letni bokser zgarnięty z ulicy.
Bokser przebywa obecnie w schronisku.

Relacja:

"Jest psiakiem towarzyskim, sympatycznym, lubi kontakt z ludźmi, domaga się pieszczot. Jest spokojnym bokserkiem, nie okazuje agresji w stosunku do innych zwierząt. 
Na smyczy idzie grzecznie, choć często się zatrzymuje i ogląda za siebie. Potrzebuje człowieka, który pokaże mu prawdziwy, ciepły, rodzinny dom. Potrzebuje miłości."

06.06.2013

Dante przeszedł pod opiekę naszej Fundacji. Serdecznie dziękujemy Paulinie za poświęcony czas i przywiezienie go ze schroniska do Warszawy. Dziękujemy również Pani Kasi i Panu Michałowi za przywiezienie psa do lecznicy.

Relacja Germaine:

"Dante został zachipowany, wykonano mu toaletę uszu. Bokser był trochę przestraszony, ale bardzo grzeczny. W samochodzie jechał spokojnie, po tylu wrażeniach położył się i od razu usnął. Jest bardzo całuśny i na najmniejszą oznakę zainteresowania ze strony człowieka reaguje natychmiast przytulając się i rozdając buziaki."

20.06.2013

Dante przeszedł dzisiaj zabieg kastracji, bokser czuje się dobrze. Po wyjściu ze szpitala przywitał się z Dropsem, który przyjechał do lecznicy na wizytę kontrolną.

06.07.2013

Dante odnalazł swój raj na ziemi u Kasi i Zbyszka. Zamieszkał w Tarnowie!

Relacja z nowego domku:

"Witam. Dante to jest nasz dar od losu. Jest bardzo kochany. W pierwszy dzień, kiedy do nas przyjechał, od razu się zadomowił i pokochaliśmy go ze wzajemnością. Dziś był u niego Pan weterynarz, podał leki na robaki, zbadał pieska - jest wszystko ok, tylko podejrzewa zapalenie uszka. W poniedziałek będzie kolejna wizyta i leki. Piesek się na tyle zadomowił, że śpi na naszym łóżku. Ja ledwo się wciskam a mąż śpi w sąsiednim pokoju. Z Tiną, naszą suczką od razu się polubił także wszystko jest tak jak być powinno. Rodzinka w komplecie - dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. Wysyłamy kilka zdjęć z nowego domu Dantego. Pozdrawiam serdecznie Kaśka i Zbyszek z Tarnowa"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.