STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MODEL
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Hotel Częst.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.06.2013

Model to duży, młody bokser oglądający świat przez kraty, jak skazaniec. Gdy trafił do schroniska był bardzo nieufny. Teraz już nabrał zaufania, uspokoił się i zmieniło się jego zachowanie i stosunek do otoczenia. Potrzebuje człowieka, którego będzie mógł obdarzyć zaufaniem. Niech zobaczy lepszy świat bez krat, bez strachu i lęku.

19.06.2013

W niedzielę Model, Casta i Ring zostały zabrane ze schroniska, cała trójka przeszła pod naszą opiekę.

Model zamieszkał z Ringiem w hotelu w Częstochowie. Bokser jest bardzo chudy i zaniedbany.
Puszczony na wybieg bawi się i nie zwraca uwagi na inne psy, jest bardzo przyjazny.

10.07.2013

Model zamieszkał w nowym domu u Pani Basi pod Opolem.

Relacja z nowego domu Modela:

"Trzeci dzień Modela w Nowym Domu! Nawzajem poznajemy się - Model Fajny Pies :-) W pierwszym dniu był bardzo pobudzony, lecz z godziny na godzinę zmieniał swoje nastawienie do wszystkich i wszystkiego! Zaznał najprawdopodobniej nieraz głodu, bo miskę wylizuje do "lusterka". Rana po kastracji czysta i raczej sucha - chociaż nieraz Model lubi sobie polizać i trzeba zwracać na to uwagę (kołnierz rozwalił!). Poznał po sąsiedzku sunię sznaucerkę imieniem Safi i lubi bardzo z nią "brykać". Model jest spragniony pieszczot, przytulania i zainteresowania! Życzcie Mu i Nam pięknych, zdrowych i pełnych przygód dni! :-D"

15 Lipiec 2017

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu Modela:

"Dzień Dobry!

Bardzo przepraszam za długie milczenie. Tak dużo się u Nas zmieniło że, zupełnie zapomniałam o kontakcie! Nasza rodzina powiększyła się o Piękną Dziewczynkę - Hanię - naszą wnuczkę. Nie znaczy to, że zapomnieliśmy, zaniedbaliśmy Modela co to - to Nie! Model nadal jest dla nas ważny - ma się dobrze i jak się wabi tak wygląda i tak się zachowuje. Wydaje się nam że, nawiązał kontakt z Naszą niespełna dwuletnią Hanią, Która nazywa go Mo! Dlatego Mo, ponieważ słownictwo Hani jest na poziomie sylab! W pierwszych tygodniach życia Hani, był troszkę zazdrosny, a może zainteresowany któż to taki! Z czasem to zainteresowanie przeniosło się na Hanię i to ją ciekawi Mo ! Dzisiaj to Hania bardzo chce go prowadzić na smyczy, więc zakładamy dwie smycze, jedną dostaje Hania, a druga dla bezpieczeństwa w rękach dorosłego. Wyglądają bardzo fajnie! :) Model nie akceptuje obecności kotów, wydaje mi się, że krzywdy by im nie zrobił - tylko dla pokazania "siły swojej" - pędzi ich. Wygląda dobrze, chociaż pojawiły się oznaki "wieku" - sierść siwa na brodzie - no cóż tak jak z nami tak i ze zwierzętami, chociaż chciałoby się...
Serdecznie pozdrawiamy, przepraszam raz jeszcze! :)
Barbara G. "
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.