STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CASTA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

16.06.2013

Casta to mała, drobna sunia, której życie bardzo dało w kość. Gdy trafiła do schroniska walczyła o życie - została znaleziona na polu opryskanym pestycydami. Teraz dochodzi do siebie choć jest wychudzona i zaniedbana. Ma widoczne blizny i smutne spojrzenie. Jest bardzo łagodna, kochana i słodka, chce się cały czas przytulać. Potrzebuje dotyku człowieka, który zapewni jej ciepły, szczęśliwy i bezpieczny kąt i miejsce w rodzinie.

19.06.2013

Casta, Model i Ring przeszły w niedzielę pod opiekę naszej Fundacji. Bokserka zamieszkała w domu tymczasowym w Kraśniczynie, czekamy na zdjęcia.

Relacja Pani Ewy:

"Casta jest piekną, drobną sunią, bardzo karną i posłuszną. Jest chuda i ma straszny apetyt. Mogłaby jeść bez końca :) Chodzi za nami krok w krok i nie oddala się od domu. Dogadała się z naszym 11 miesięcznym psiakiem i szaleją na podwórku. W stosunku do dzieci jest łagodna, bez cienia agresji. Taka prawdziwa przytulanka. Na boczku i w okolicach szyi ma dwa guzy i bardzo wyciągnięty jeden sutek. Bardzo długie pazury utrudniają jej chodzenie..."

20.06.2013

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu tymczasowego Casty:

"Straszna z niej przylepa, chodzi za człowiekiem krok w krok, lubi się przytulać i rozdawać mokre buziaki. Z psem rezydentem dogaduje się świetnie. Pierwszego dnia było ustalanie hierarchii, a teraz czas spedzaja na wspólnych zabawach, gonitwach i obszczekiwaniu osób, które przechodzą w oddali. Dla dzieci bardzo przyjacielska nie okazywala ani odrobiny agresji, jest bardzo ufna, także myslę że nie bedzie problemów z jej adaptacją w nowym otoczeniu."

24.06.2013

Casta przyjechała w piątek wieczorem do Warszawy, zamieszkała w siedzibie Fundacji.
Dziękujemy Beacie i Pawłowi za pomoc w transporcie.

Relacja Germaine:

"Casta była pierwszego dnia bardzo zestresowana, warczała na inne psy, nie pozwalała do siebie podejść. Następnego dnia już było lepiej, powoli przyzwyczaiła się do obecności innych psów. Sunia jest bardzo grzeczna, spokojna i smutna. Uwielbia się przytulać, kładzie głowę na moim kolanie i zasypia."

27.06.2013

Casta pojechała dzisiaj z samego rana do lecznicy, wykonano jej kontrolne badanie krwi - poprzednie wyniki krwi wykazały anemię.

Po południu bokserka przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia guza.

 

23.07.2014

Casta jakiś czas temu zamieszkała w nowym domu w Siemiatyczach. W niedzielę nasi wolontariusze Kasia i Michał odwiedzili sunię i jej opiekunów.

Relacja:

"U Casty wszystko w jak najlepszym porządku. Dom dobry, duży ogród, oczko wodne. Ma kota za towarzysza zabaw. Posłanie ma w domu.

Uwielbia ludzi i dzieci. Nie toleruje psów."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.