STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BISZKOPT
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.06.2013

Biszkopt to kolejny pies czekająca za kratami schroniska na dom i miłość.

Relacja:

"Biszkopt to pies w średnim wieku, bardzo fajny i sympatyczny. Jest mądry i zrównoważony, zna podstawowe komendy, zachęca do zabawy. Myślę, że mieszkał w domu z ogrodem, bo doskonale wie, że należy swojego terenu pilnować,
Spuszczony ze smyczy biega i obszczekuje kolegów za siatką, po czym przychodzi daje buziaka, kręci kuperkiem i oczekuje pochwały więc koniecznie musi być poklepany, pogłaskany i pochwalony. Reaguje na przywołanie. Lubi mieć kontakt z człowiekiem, lubi się przytulać, ma mądre spojrzenie, uważnie słucha co się do niego mówi, nie jest łakomczuchem, przy jedzeniu na słowo 'nie' odchodzi. Biszkopt przeżył srogą zimę w schroniskowej budzie, następnej nie przeżyje, to jest wielka trauma dla psa, który kocha ludzi, uwielbia spacery i ruch. Biszkopt potrzebuje bardzo domu, takiego na zawsze i pana, który go pokocha i zapewni ciepły kąt. Pies odwdzięczy się miłościa i wiernością."

 

03.05.2014

Biszkopt nadal czeka na dom, pomalutku gaśnie za schroniskowymi kratami.

Relacja Kasi:

"Biszkopt przeżył już drugą zimę w schronisku, jest mu ciężko, pomału gaśnie, potrzebny domek, który zapewni mu ciepły kąt i miłość. Biszkopt jest dorosły, więc nie będzie szalał jak szczeniak, ale uwielbia spacery i lubi pobiegać. Chociaż jest mixem boksera, to ma typowo boksiowy charakter, milusiński, przytulaśny, grzeczny, bardzo posłuszny i pilnuje się opiekuna. Ma mało ruchu, więc przytył, jest silny, wychodzi z boksu, to ciągnie, chyba chce uciec jak najdalej od schroniska, po kilku minutach spaceru idzie spokojnie. U weterynarza aniołek. Na spacerze kota nie zauważył, innych psów pierwszy nie zaczepia. Na wybiegu spuszczony ze smyczy uprawia jogging wzdłuż siatki z innym psami. Biszkopt to sama słodycz, psiak do przytulenia i głaskania. Do nowego domu wniesie dużo radości, odwdzięczy się wiernością i przywiązaniem. Psiak czeka z utęsknieniem na swój nowy dom."

DZIĘKI SERDECZNE

KASIA

15.11.2014

Do Biszkopta w końcu uśmiechnęło się szczęście, bokser znalazł dom!Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.