STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUBA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.06.2013

Juba to radosny, piękny bokser. Chłopczyk urodził się 10 października 2012.  Posiada książeczkę zdrowia, jest w pełni  zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany. Jak na malucha przystało jest pełen energii.  Czeka na człowieka, który pokaże mu dobre strony świata. Na kogoś, kogo będzie mógł pokochać! Obecnie przebywa w psim hotelu, ponieważ jego opiekunowie nie mają dla niego czasu.

06.08.2013

Juba nadal czeka w hotelu na swojego człowieka.

Relacja opiekunki:

"Juba- młody, wesoły, energiczny, merdający ogonem, temperamentny bokser. Do ludzi łagodny, ale boi się podniesionego głosu. Potrzebuje zdecydowanych komend i konsekwencji. Akceptuje  zwierzęta ale  potrafi wystartować do innego psa i pilnuje miski. Uwielbia zabawę z wodą z węża, gania ją, po czym idzie wytarmosić się w piachu :).Po zapięciu smyczy szarpie ją w pysku, jednak po zdecydowanej komendzie podniesienym, tonem, wypuszcza smycz z pyska. Generalnie typowy uśliniony bokser ;) Apetyt mu dopisuje, choć jest chudy. Juba jest odrobaczony, wykastrowany i ma wszystkie szczepienia. Do szczęścia brakuje mu tylko swojego człowieka. Może właśnie Tobie skradnie serce?"

 

01.11.2013

Juba! Piękny, żółty chłopczyk zamieszkał we Wrocławiu! Patrząc na jego zdjęcia wiemy, że nowy domek wynagrodził mu wszystkie chwile smutku. Dziś po starym, smutnym Jubie nie ma śladu, zastąpił go wesoły, szalony Atos. Oto, co miłość robi... z psem.

Relacja Pani Agnieszki:

"Witam, Juba (aktualnie Atos) jest bardzo żywiołowym i pociesznym psiakiem. Bardzo szybko się zaaklimatyzował i polubił swoją nową koleżankę Sabinę (z wzajemnością), aktualnie spędza z nią całe dnie. Jak większość bokserów śpi w łóżku lub w fotelu.  Apetyt ma ogromny, czego nie widać po jego posturze :) Nasz nowy domownik pozwolił sobie na przemeblowanie, najwyraźniej fotel z kanapą nie przypadły Atosikowi do gustu :) Na spacerach już nie szarpie i nie gryzie smyczy, co było największym naszym utrapieniem, teraz jest spokojny i zaczepia Sabinę do wspólnej zabawy. Jedno się nie zmieniło... dalej rozdaje miliony buziaków :)  Jak spadnie śnieg to przyślemy nowe zdjęcia naszej pociechy. Pozdrawiam :)"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.