STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KORA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Jajkowice
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

25.06.2013

Kora zawsze miała dom, pełną miskę i panią, która nigdy jej nie skrzywdziła. Kora była z nią do końca. To była dożywotnia miłość. Niestety po smierci właścicielki sunia szybko znalazła się w schronisku, rodzina nie chciała się nią zająć.

Kora bardzo przeżywa brak przewodnika u swego boku. Tylko kochająca rodzina może zwrócić jej chęć do życia. Suczka jest bardzo grzeczna i posłuszna. Zna podstawowe komendy i z chęcią je wykonuje. Toleruje inne psy lecz nie wszystkie, młode psiaki, które przesadzają w zabawie próbuje uspokoić.

26.06.2013

Dostaliśmy kolejną relację o Korze:

"Kora - pręgowana dama z zasadami i charakterkiem! Jak na kobietkę przystało woli obracać się wśród psów niż innych suniek ale i tu nie zawsze ma ochotę na towarzystwo. Na widok kotów też potrafi pokazać pazurki. Potrzebuje człowieka, lgnie do niego, szuka bliskości. Brakuje jej zapachu domu i ciepłego, bezpiecznego gniadka. Ma w sobie bardzo dużo miłości, która teraz się marnuje. Jej mądre oczy pragną oglądać świat nie przez kraty schroniskowego boksu. Życie jej nie oszczędza. W ostatnim czasie śmierć odebrała jej ukochaną Panią - opiekunkę i przyciółkę. Kora prosto z łóżeczka trafiła do schroniskowego boksu. Jest po zabiegu sterylizacji."

09.07.2013

Kora przeszła pod naszą opiekę, zamieszkała w domu tymczasowym u Joanny w Jajkowicach.

Relacja:

"Kora przyjechała dziś do mnie, do domu tymczasowego. Jak na razie dogadała się ze wszystkimi, unika konfliktów. Kota dokładnie obwąchała, ale bez żadnej ekscytacji."

24.07.2013

Kora  była wczoraj na badaniach kontrolnych, wykonano jej badanie krwi oraz kontrolne RTG płuc, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości ani zmian.

Kora jest bardzo grzeczną, posłuszną bokserką. Z psami dogaduje się bez problemu, koty czasem lubi pogonić. Sunia jest bardzo towarzyska i szybko przyzwyczaja się do opiekunki.

02.08.2013

Kora zamieszkała u Pani Małgosi w Radziejowicach pod Warszawą.

Relacja z nowego domku:

"W niedziele Kora - śliczna bokserka przyjechala do naszego domu. Gdy przyjechaliśmy po nią do DT wyglądała jakby po piątkowym spotkaniu czekala na nas (ja jej powiedzilam, że w niedzielę po nią będę). Podróż przebiegła spokojnie. Korcia trochę stala, a od polowy drogi ułożyła się na siedzeniu i zasnęła. Na miejscu oprowadziłam ją po domu i po ogrodzie. Uzgodniłyśmy sobie którymi dróżkami lepiej nie chodzić i oczywiście cały czas przytulałyśmy się (całusków nie było). Korcia to bardzo stateczny bokser z zasadami (już takiego miałam, był super psem), więc los drugi raz obdarował mnie mądrym i bardzo, bardzo ułżonym boksiem. Poniedziałek był dniem relaksu (zwiedzanie terenu, podsypianie i jedzenie). Wieczorem, gdy się ochłodziło były nawet zabawy z piłeczką, "fisiurki-misiurki" na grzbiecie, na trawie, no i sesja zdjęciowa. Po zmroku zasiedliśmy na kanapie. Korcia oczywiście z nami. W nocy nie wpycha się do łóżka. Śpi na futrzaku przy łóżku. Przespała spokojnie całą noc. Wtorek spędziłyśmy razem. Była wycieczka samochodem i zabawy w ogrodzie (moja poważna Korcia bawiła się ze mną w berka tzn. ona uciekała - ja ją goniłam). Chodzi za mną jak cień, wiec pod wieczór, gdy pieliłam w różach przyniosłam jej posłanie i kocyk na którym leżąc mogła być przy mnie (kocykiem była przykryta bo trochę wiało i atakowały komary). Kora ma jakieś problemy jelitowe. Musi również przybrać na wadze, ale to na pewno wszystko opanujemy. Ja bardzo dbam o nią, jest moim kochanym psiakiem, zrobię dla niej wszystko, a ona to czuje i tym samym mi odpłaca. Jesteśmy ze sobą dopiero trzy dni, a ja mam wrażenie jak by to było dużo dłużej."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.