STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SONIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

05.07.2013

Sonia jest matką Boro, została odebrana właścicielom podczas interwencji Krakowskiego TOZu. Sunia jest pod naszą opieką, mieszka obecnie w hotelu.

Sonia jest bardzo grzecną i spokojną sunią, trochę wycofaną, potrzebuje czasu, żeby zrozumieć, że już nikt jej nie skrzywdzi.

 

03.08.2013

Sonia zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie. Kilka dni temu była w lecznicy na wizycie kontrolnej, pobrano jej krew, próbki sierści oraz zeskrobinę ze skóry na uszach.

Bokserka zniosła wszystkie zabiegi spokojnie, jest bardzo grzeczna i łagodna.

02.01.2014

Sonia przyjechała kilka dni temu w odwiedziny do siedziby Fundacji. Sunia bardzo przywiązała się bardzo do swoich opiekunów, opiekunowie podjęli więc decyzję, że soatnie u nich na stałe.

24.04.2016

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Soni:

"Sonia jest z nami już prawie 3 lata. Przez cały ten czas jej zachowanie radykalnie sie zmieniło. Przestała być wycofana i nieufna, z wielką radością wita się z naszymi gośćmi, jak również ze spotkanymi na spacerach sąsiadami. Sunia jest bardzo posłuszna i mądra. W błyskawicznym tempie udało nam się nauczyć ją podstawowych komend. Ciężej było z nauką do czego służą zabawki. Na początku pobytu u nas Sonia bawiła się poprzez podrzucanie chrupka, którego wyciągała ze swojej miski, natomiast teraz uwielbia otaczać się sznurkami, maskotkiami i gumowymi piszczałkami. Nasz boksia uwielbia spać w naszym łóżku, chyba tak samo jak głaskanie po brzuszku. Teraz juz nie wyobrażamy sobie życia bez naszej Soni i myślimy, że Sonia nie wyobraża sobie życia bez nas."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.