STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MILKA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DS Warszawa
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

07.07.2013

10 letnia pilnie Milka szuka nowego domu.

Relacja opiekunki:

"- kilka słów o Milce: ma wszystkie szczepienia i jest odrobaczona. Waży 33kg. humor dopisuje i mimo wieku zachowuje sie jak szczeniak :)
- na codzień żyje z dwoma kotami jeden to maine coon a drugi to norweski leśny. domowe koty są super ale oczywiscie te na dworze to trzeba pogonić i pokazać że jeszcze potrafię.

- co do dzieci. na co dzień ma 4latka w domu który sie z nią bawi i dokucza, czasem dokarmia pod stołem...i za nim Milka pójdzie w ogień. obce dzieci raczej trzymam na odległośc bo jak była mała to dziecko ją wystraszyło i jakiś uraz został. oczywiscie jak pozna dziecko jest lepiej ale na początku bardzo ostrożnie i nie da sie pogłaskać. zachowuje sie obrony pies a nie sunia która wszystkim daje sie głaskać. Z chrześniakiem tak miałam że pierwsze 3wizyty były mocno pod kontrolą aby on nie robił jakis głupich gwałtownych ruchów i też by ona sie przyzwyczaiła i zaakceptowała. teraz już jest super cieszy się i skacze i nawet piłki przynosi do zabawy :D:D
- jedzenie: jest na samych suchym aby nie zatuczyć jej ale zdarza sie ze dostanie makaron gotowany z mięsem lub powiedzmy ryz zmieszany z puszką ale to bardzo sporadycznie. suche to albo Hills albo purina proplan albo ANF... kwestia promocji i czasem urozmaicenia by nie było monotonne i ciągle to samo."

20.03.2014

Sytuacja właścicielki zmieniła się i Milka zostaje u swojej Rodziny już na zawsze. Bardzo się cieszymy, że sunia na stare lata nie musi zmieniać domu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.