STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LAILA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Wejherowo
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

13.07.2013

Laila to 1,5 roczna  bokserka, która była maltretowana przez właściciela. Została interwencyjnie odebrana właścicielowi i trafiła do schroniska. Sunia mimo wyrządzonej krzywdy jest bardzo przyjaźnie nastawiona do człowieka, jest spokojna i nie wykazuje agresji. Bokserka ma problemy skórne, jest już leczona, nie zaraża i jej choroba nie jest zagrożeniem dla innych zwierząt.

31.07.2013

Laila przeszła tymczasowo pod naszą opiekę do momentu podpisania umowy adopcyjnej z jej opiekunami w Wejherowie, u których obecnie mieszka.

Relacja opiekunów:

"13 lipca zmuszony byłem uspić swą 14 letnią bokserkę ze względu na jej chorobę. Dom stał się bez niej pusty ! Decyzję o poszukiwaniu psa rodzina podjęła błyskawicznie :) wiedzieliśmy, że musi to być bokserka ! 14 lipca na waszej stronie odnaleźliśmy zdjęcie na którym była Laila... sunia od razu zmiękczyła nasze serca. Pózniej był już tylko telefon, rozmowa, umowa i dzięki staraniom pani Eli suczka znalazła się u nas juz po 4 dniach 18 lipca. Na początku była wystraszona, akceptowała tylko kobiety, mężczyzn się panicznie bała. Dzisiaj mija 11 dni odkąd Laila, która obecnie ma na imię imię Aza jest z nami :) te kilka dni odmieniło pieska nie do poznania. Jest wesoła, ufna do domowników oraz swego nowego pana :) chętnie się bawi, uwielbia sie przytulać i być w centrum zainteresowania. To straszny pieszczoch !!!!!! cieszy się na powrót domowników do domu. Skacze, robiąc piruety w powietrzu. Potrafi skakać wysoko i imponuąco. Uwielbia zabawy ze swymi zabawkami, na spacerze jest posłuszna i ładnie chodzi przy nodze. Potrafi przynieść nam rzucone jej daleko ringo lub inną zabawkę. Widząc swego pana leżącego na kanapie,wpycha się do niego i chętnie zasypia przy nim. Najlepiej czuje się, kiedy wszyscy domownicy są w domu, ,,płacze,, kiedy wychodzi z domu ktoś z domowników. Wtedy próbuje wyjść za nim, sprawia wrażenie jakby bała się pozostać sama w domu. Za pierwszym jej pozostawieniem zdarzyło się jej zniszczyć ścianke, obdrapać drzwi oraz pozwalać wszystko, co leżało na parapecie okna. Jest pod stałą opieką lekarza weterynarza ze względu na nużycę z którą walczymy. Wniosła do naszego życia wiele radości. Szybko stała się jednym z domowników :) biorąc pod uwage jej wielkie postępy w ciagu kilku raptem dni stwierdzamy, że pozytywnie nas zaskoczyła. Jesteśmy pewni, że jest z nami szczęśliwa :) co oddają chyba najlepiej wysłane państwu jej zdjęcia. Pozdrawiamy serdecznie-w szczególności pania Elę oraz panią Margerete pracownika schroniska w Kaliszu, która to osobiście przywiozła nam nasza Azę do nas do domu. Mamy nadzieję, że inne pieski trafią równiez w ręcę miłośników bokserów. "

18.05.2014

Lubimy dobre zakończenia i takie właśnie przedstawiamy :) Opiekunowie z domu tymczasowego Laili nie oddadzą jej za żadne skarby.

Relacja:

"W lipcu będzie rok od zamieszkania w moim domu Azy. Piesek jest super, lecz nadal panicznie boi się osób obcych. Na pewno potwierdzą to panie, które przyszły na kontrolę. ja osobiście obawiałem się że pies dostanie zawału lub wylewu . Nie będę się rozpisywał bo nigdy za wypracowaniami nie przepadałem . Aza ma się wyśmienicie pomimo tego, że cały czas do końca nie ma zaleczonej " nużycy. Piesek jest strasznie pogodny , wulkan energii , przepada za wszystkimi domownikami oraz za dalszymi członkami rodziny, do odwiedzin których się już przyzwyczaiła. Widać, że czuje się już panią we własnym domu, bo zaczęła nawet szczekać na odgłos dzwonka, czego nie robiła . Aza uwielbia długie spacery, na które staram się z nią wychodzić codziennie, pomimo tego, że oczywiście ma do dyspozycji całą działkę dokoła domu i wychodzi kiedy tylko chce ;) Dłuższego wypracowania nie napisze ;)  Sławomir

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.