STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ADMIRAŁ
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.07.2013

Admirał - 3 letni, spokojny bokser przebywający wraz z mamą (Kofi - 6lat) w schroniskowym boksie. Psiaki trafiły za kraty po interwencji w jednej z melin.

Relacja wolontariuszki:
"Dostaliśmy informację, że do schroniska trafiły dwa boksery. Sunia i pies to prawdopodobnie matka z synem. Umaszczenie mają identyczne, są bardzo ze sobą zżyte. Potrafią dogadywać się z innymi psami. Nie ma w nich agresji, pomimo piekła jakie przeszły. Boksery zostały zabrane interwencyjnie. Mieszkały w bardzo złych warunkach, sąsiedzi postanowili zadzwonić po pomoc. Sunia jest drobniutka i prawdopodobnie nie raz była mamą. Samiec jest bardzo wychudzony. Boksie mieszkają razem w boksie, wyprowadzone na spacer, cieszą się wolnością, nie ma w nich cienia agresji, na smyczy nawet nie ciągną. Obecnie dostają leki, ponieważ mają kaszel i katar. Pilnie szukamy dla nich domu, najlepiej takiego, aby mogły być razem, bez konieczności rozdzielania ich. Przez całe swoje życie, mieszkały w paskudnych warunkach, nikt się nimi nie interesował, wychodziły na spacer same i same wracały do domu. Jadły to co zostało na stole bądź to, co udało im sie znaleźć na dworze. Wierzymy, że ich los się odmieni, dzięki Państwa dobrym sercom. Sunia ma 6 lat, nie więcej i jest bardzo żywiołowa, samiec około 3-4 lat, dużo spokojniejszy. Oboje są przyjaźnie nastawieni do świata jaki ich otacza."

Pilnie szukamy domu dla schroniskowej rodzinki.

19.08.2013

Psia rodzinka (mama - KOFI i jej dzieciaczek - ADMIRAŁ) nadal czekają w schronisku. Czekają na dom, miłość, rodzinę.
Najlepszym rozwiązaniem byłby wspólny dom. Jeśli jednak ktoś będzie chętny na adopcję jednego z nich, również prosimy o kontakt.

02.09.2013

Admirał otrzymał namiastkę miłości, kiedy odwiedzili go w schronisku nasza wolontariuszka Marta:

"Odwiedziliśmy dzisiaj schronisko. Wyprowadziliśmy Admirała na spacer. To wspaniały bokser, ciężko patrzeć na to jaki jest chudy. Na spacerze nie ciągnie na smyczy, najchętniej kładzie się na plecach i tarza w trawie. Uwielbia to!! Nie lubi zdjęć, zawsze gdy chcemy mu pstryknąć fotkę on odwraca głowę. Dogaduje się z innymi psiakami, nie jest agresywny do ludzi, zwierząt ani dzieci. Z uwagi na to, że nadal ma biegunkę, dostał dzisiaj zastrzyk, który zniósł dzielnie. Mamy nadzieję, że niebawem znajdzie się ktoś, kto go pokocha. Admirał jest bardzo zaprzyjaźniony z Kofi. Basta, która dzieli z nimi schroniskowy kojec, została mile przyjęta do stada. Psiaki dogadują się ze sobą razem, Admirał jak tylko nabierze masy, będzie przepięknym bokserem, bo teraz to skóra  i kości niestety... "

 

02.02.2014

Admirał zamieszkał w nowym domu w Toruniu:

"Witam

Przepraszam że tak późno odpisuję (świąteczna gorączka i sylwester ). Niegdyś Admirał, a teraz Oskar, bo tak go nazwaliśmy, szybko się u nas zaklimatyzował. W przeciągu miesiąca przytył 10 kg, obecnie waży 40kg. Mama mu gotuje karmę ryż z warzywami i mięsem :) Oskar jest bardzo grzeczny, agresji zero, jest zrównoważony i ma anielską cierpliwość. Mój 7 miesięczny synek jeździ na nim, bawi się, a Oskar to wszystko znosi :) Rodzice mają też kota z którym również się bawi, jeśli jest ładna pogoda to nie chcę przyjść do domu tylko biega po działce przy domu. Ma tam dużo do zrobienia, kopie doły w trawniku, obsikuje wszystkie tuje ale mimo to, jest oczkiem w głowie rodziców. Oskar śpi jak prawdziwy boksio na kanapie. Bardzo się cieszymy, że trafił właśnie do nas ;-)

Pozdrawiamy serdecznie!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.