STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JAGA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

17.05.2009r. Jaga w sobotę zamieszkała w nowym domu pod Warszawą :)

 

8 kwietnia 2009 r. w Płocku, pod LO im. Jagiellońskiego, znaleziono białą bokserkę.
Suczka jest niewielka (sięga do kolan) i młoda (ma nie więcej niż rok). Jaga, bo takie otrzymała imię, nie posiada czipa. Weterynarz po obejrzeniu psiaka stwierdził, że prawdopodobnie ma atopowe zapalenie skóry (pomarańczowe przebarwienia na łapach i pysku).
Wyczyszczono jej uszy i podano środek na kleszcze.
Jest bardzo żywa, uwielbia dzieci, na ich widok aż popiskuje. Łagodna do samców ale konfliktowa w stosunku do suk (nie zaakceptowała rezydentki aktualnego domu tymczasowego). Zna komendy siad, waruj, daj łapę i daj głos. Słabo reaguje na przywoływania. W miarę dobrze chodzi na smyczy.
Aktualnie znajduje pod opieką osoby, która ją znalazła. Jeśli ktoś poznaje bokserkę i zna jej właściciela, proszony jest o kontakt z fundacją.


31.08.2009r.
W połowie sierpnia Jaga i jej Pan mieli wizytę poadopcyjną.
Takie wizyty miło jest składać :)

Relacja z wizyty:
„Jaga wygląda świetnie. Mimo, że mieszka w domu i dużo czasu w ciepłe dni spędza na posesji, ma czystą, lśniącą sierść, niepodrażnioną skórę (co u białych bokserów jest rzadkie).
Chociaż - jak to białemu bokserowi - zdarza jej się na coś uczulić, ma „awaryjnie” dobrane leki, odpowiednią dietę.
Pierwszy chyba raz widziałam białego boksera, który miał śnieżnobiałe fałdki pod oczami!
A z tego, co Jaguś pokazywała, nie oszczędza się w szaleństwach podwórkowych: tarza się w trawie, szaleje z zabawkami, sprawdza, co się dzieje przy furtce…
Jest szczęśliwą, zadbaną przez swojego Pana bokserką.

Jej przywitanie z gośćmi, to pokazywanie brzucha i prośba o pieszczoty. Jak gościom się znudzi dopieszczanie jej, idzie do swojego Pana – tam zawsze może na to liczyć.
Ma swoje ulubione zabawki i pięknie się nimi bawi. Ze mną bawiła się dosyć chętnie, jednak nie do opisania jest entuzjazm jaki w nią wstępuje, gdy zabawę proponuje jej Pan :)

Takie wizyty - patrzenie na roześmianego boksera - to pełen relaks i czysta przyjemność.”Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.