STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAMEL
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.07.2013

Kamel to młody, bardzo przyjazny bokser, który jakiś czas temu trafił do schroniska. Psiak jest wykastrowany i gotowy do adopcji. Może właśnie czeka za kratami schroniskowego boksu na Ciebie? Może właśnie Ty znajdziesz w nim przyjaciela?

 

01.11.2013

Kamel ma swoją rodzinę na dobre i na złe! Szczęście i miłość odnalazł w miejscowości Knurów. Szalenie pokochała go Pani Olga! :) Pojawienie się Kamela w tym domku śmiało możemy nazwać przeznaczeniem. Pani Olga zadzwoniła w sprawie innego psiaka, miał być młody pręgus. Wszystko było ustalone, dograne, transport przygotowany. W ostatniej chwili dostaliśmy informację, że pręgus zostaje w swoim domu tymczasowym. Były łzy, smutek, żal... W tym czasie Kamel czekał w schronisku. Zadzwoniliśmy z propozycją... po chwili była decyzja! Pani Olga chce rudego! Na szczęście, bo zdążyliśmy w ostatniej chwili... dosłownie kilka godzin dzieliło go od wywiezienia ze schroniska do Niemiec. Tam nie miałby królewskiego życia... Pytanie, czy tak w ogóle by żył... Znów zadzwonił telefon, Pani Olga znów płakała... tym razem ze szczęścia! :) A chwilkę później pojawił się komentarz: "Mam pies!!! Rudy, piękny, szalony i niedoskonały. Pięknie się uśmiecha i merda cały czas ogonem! Jaka ja jestem szczęśliwa!!! Nie sądziłam, że będzie mi tak dobrze??!!"!"

Relacja Pani Olgi:

"Kamel jest grzecznym psiakiem. Bez problemu zostaje sam w domu i zjada smakołyki, których pani nie schowa :) Doskonale sprawuje się jako termoforek. Daje z siebie dużo ciepła i miłości.. i tyle samo dostaje. Wspaniały pies przytulas. Kocha wszystkich.. a przede wszystkim dzieci.. brakuje mu kontaktu z drugim psem. Ciągnie do każdego czworonoga.."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.