STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TYSON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

30.07.2013

Tyson jest dwuletnim, pięknym bokserem, który wychowywał się w domu z 3 dzieci. Opiekunka boksera nie mogła się nim dłużej zajmować, pies przeszedł pod naszą opiekę.

Tyson przyjechał wczoraj do lecznicy, nie miał żadnej książeczki, został zaczipowany i zaszczepiony, pobrano mu również krew.

Pies jest zestresowany i przerażony, bardzo przeżywa rozłąkę z rodziną.

Relacja Germaine:
"Tysona nie mogliśmy wprowadzić do lecznicy, był bardzo zdenerwowany, dyszał, skakał, cofał się do tyłu. W lecznicy już było lepiej, pozwolił się zbadać bez problemu. Kolejnym problemem było namówienie go do wejścia do samochodu, pies usiadł i nie chciał się ruszyć z miejsca. Bokser bardzo tęskni, cały czas wypatruje opiekunki, ogląda się za każdym przechodniem."

 

02.03.2014

Tyson jakiś czas temu znalazł swój azyl, swój raj i zamieszkał w Siemianowicach.

Relacja Pana Roberta:

"Jeszcze raz parę słów o saperku : Saper przyjechał do nas 31 lipca jako Tayson. Średnio reagował na to imię, wiec dostał nową tożsamość po wcześniejszym naszym bokserze. Pierwsze dni był grzeczny i wystraszony, ale jak się zadomowił postanowił pokazać kto jest panem :( to były ciężkie dni.  Jednak jak to bokser szybko się uczy i odpuścił ;) uwielbia spać i łazi za mną krok w krok. Zaczyna się bawić zabawkami ale chyba tego wcześniej nie doświadczył,  bywa niesforny na spacerze więc chodzi na smyczy . Jest kochany jak każdy boksik"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.