STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JOKER
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

15.08.2013

Joker, starszy bokser trafił do schroniska...

W schroniskowym boksie, jak w więziennej celi przebywa Joker. Jest bardzo spokojny i grzeczny, lubi być głaskany i przytulany, kocha spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie wykazuje agresji, szuka kontaktu z człowiekiem. Schronisko to nie miejsce dla niego. On powinien resztę swojego życia spędzić w domu, wśród kochających ludzi, wygrzewając swoje kości w miękkiej pościeli...

27.08.2013

Joker przeszedł w niedzielę pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał tymczasowo w siedzibie Fundacji.

Relacja Germaine:

"Pojechaliśmy po Jokera w niedzielę po południu, kiedy  bokser został wypuszczony ze schroniskowego boksu, szalał z radości, biegał, skakał. Anię tak wylewnie witał i całował, że w końcu ją przewrócił. Do domu dojechaliśmy koło północy, w samochodzie jechał bardzo grzecznie, spał całą drogę. Problemy zaczęły się w domu, pies był bardzo zestresowany, szczekał do 3 nad ranem. Z psami dogadał się bez problemu, chociaż nie jest nimi zainteresowany. Dla niego najważniejszy jest człowiek i zabawa. Potrafi skakać bardzo wysoko, uwielbia ganiać za piłką"

Joker pojechał w piątek do lecznicy, pobrano mu krew, został odrobaczony i zaczipowany.

Bokser szuka domu, w którym ktoś będzie z nim aktywnie spędzał czas.


01.09.2013

Joker jest już po zabiegu kastracji, bokser przez kilka dni chodził w kołnierzu i nie mógł do końca szaleć podczas zabawy.

Relacja Germaine:
"Joker uwielbia zabawę, każdy przedmiot jest dobry, żeby poszaleć, butelka, szczotka do zamiatania, nawet puszka. Jest łasuchem, zna podstawowe komendy, pięknie podaje łapkę i rozdaje buziaki."

 

21.05.2014

Kilka dni temu odwiedziliśmy Jokera w domu tymczasowym u Pana Janusza.

Relacja Germaine:

"Joker to bokser z ADHD, musi być w centrum uwagi, cały czas w ruchu, chciałby się na okrągło bawić. Uwielbia zabawę z piłką i przeciąganie sznurka. Nie przejawia żadnej agresji do psów z którymi obecnie mieszka."

 

 

29.09.2015

Znów mamy do przekazania smutną wiadomość.

Joker przeszedł kilka dni temu w za Tęczowy Most. Staruszek poczuł się słabiej, jego opiekun tymczasowy, Pan Janusz zawiózł go od razu do lecznicy. Badanie krwi wykazało osobniki Babesia Canis. Niestety mimo podanych leków i kroplówki Joker czuł się coraz gorzej, był coraz słabszy, nie chciał jeść. Kolejne badania nie zostawiły wątpliwości, zmiana rozrostowa u podstawy prawego przedsionka i duża ilość płynu w worku osierdziowym. Podczas próby odbarczenia worka osiedziowego doszło trzykrotnie do zatrzymania akcji serca i mimo reanimacji nie udało się przywrócić akcji serca.

Bardzo dziękujemy Panu Januszowi za wspaniałą opiekę nad Jokerem, bokserem który przez te 2 lata był szczęśliwy i kochany.


 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.