STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BAFI
Wiek: powyżej 9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

21.08.2013

Baffi to przecudowny, kochany staruszek, który na koniec swojego życia został porzucony i zamienił ciepły dom na budę w kojcu. Jest niezwykle spokojny, mega łagodny, zupełnie bezproblemowy. Leży grzecznie w kojcu i patrzy tym przeraźliwie smutnym wzrokiem.Tak jakby nie wierzył, że może spotkać go jeszcze coś dobrego, że może jest gdzieś ktoś kto zabrałby go do siebie na ten ostatni czas jaki mu został. My bardzo chcemy w to wierzyć. 
Kiedy widzi opiekunkę ożywia się troszkę, podchodzi żeby się przywitać, nawet macha ogonkiem. Apetyt na szczęście mu dopisuje. Ale te oczy zawsze takie smutne, nawet na spacerach nie widać w nim radości. Tak byśmy chciały zobaczyć kiedyś jego uśmiech
Baffi ma ok. 14 lat , nie wiemy ile jeszcze życia mu zostało, ale błagamy Was o pomoc i dom dla niego. Niech jego życie nie kończy się tak, nie w takim miejscu. To cudowny , bezproblemowy psiak. BŁAGAMY może chociaż o dom tymczasowy.

 

26.08.2013

Dostaliśmy informację od wolontariuszy z punktu przetrzymań, że Bafi zostanie przewieziony do schroniska, gdzie zostany poddany eutanazji z powodu wielkiego przepełnienia i wielkiej ilości kolejnych psów.

Bafi przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie. Staruszek przeszedł liczne badania, między innymi badani krwi oraz USG, które wykazało bardzo powiększoną prostatę. Bafi musiał pilnie przejść zabieg kastracji.

Bafi zamieszkał u Marka razem z rezydentami Sabą, Rośką i Tajsonem. Na początku były małe problemy z kotką, która tam mieszka od lat, ale po kilku dniach przyzwyczaił się do jej obecności.

14.04.2014

Staruszek Bafi ma duże problemy z chodzeniem z powodu zwyrodniałych stawów. Pies dostaje leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Relacja Germaine:

"Byliśmy w sobotę z wizytą w  domu tymczasowym Bafiego. Pies leżał na swoim ulubionym fotelu i ani myślał, żeby zejśc i się przywitać. Próby namówienia go, żeby wyszedł z nami na dwór skończyły się tym, że najpierw spojrzał na mnie jak na wariatke, po czym wstał, ziewnął, odwrócił się tyłem i poszedł spać. Bafi przesypia cały dzień, wstaje tylko po to, żeby zjeść. Kiedy pada, ani myśli wyjść na dwór, załatwia swoje potrzeby w korytarzu i szybko ucieka na swój fotel. "

 

23.07.2014

Choć mamy pełnię lata, dla Bafiego nastała późna jesień...Jesień życia Bafiego zaczyna mu się coraz bardziej dawać we znaki... Staruszek ma już 15 lat i jego organizm odmawia posłuszeństwa, stare, schorowane stawy nie pozwalają mu się poruszać, Bafi już się nie podnosi, codziennie jest wynoszony na podwórko i wnoszony do domu... Ale przynajmniej od roku, będąc pod opieką naszej fundacji, Bafi ma dom, całodobową opiekę i miłość...

Kilka dni temu dziadziu był w lecznicy. Na starość i towarzyszące jej symptomy nie ma jednak lekarstwa, żadna terapia nie poprawi już jego stanu. Wczoraj Bafi nie chciał jeść, jadł na siłę... , dziś nie ruszył nic.... Marek, opiekun z domu tymczasowego dogadza staruszkowi jak tylko może, gotuje mu kurczaki, podaje smakołyki...

 

08.08.2014

Bafi przegrał ze starością...

Już nic go nie boli...

Kumple z domu tymczasowego szukali go, ale on odszedł bezpowrotnie do świata bez cierpienia...Bafi został pochowany na Cmentarzu w Koniku Nowym.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.