STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GLORIA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

14.09.2013

Gloria to biała, 5-6 -letnia "chodząca miłość", skrzywdona przez los i człowieka. Sunia została znaleziona przez Panią Dominikę, która zaopiekowała się nią, dała jej tymczasowe schronienie i doprowadziła ją do ładu - za co bardzo dziękujemy! Niestety sunia nie może zagrzać tam miejsca na stałe. Szukamy dla niej domu, który doceni ten skarb - bo ma co doceniać.

Relacja Pani Dominiki:

"Gloria została znaleziona pod koniec czerwca 2013, na trasie między Podkową Leśną a Otrębusami. Była bardzo chuda, zapchlona (straciła trochę sierści z tego powodu). Jak wyszłam po nią z samochodu, popatrzyła na mnie a później przybiegła i się przytuliła. Zabrałam ją do schroniska, ale nie miała chipa (2 razy ja sprawdzali). Gloria została zawieziona do moich teściów, ale nie mogą jej zatrzymać, tak więc jest teraz u mnie w domu. W czasie tych 2 miesięcy została wysterylizowana. Weterynarz powiedział, że jest niedługo po wykarmieniu szczeniąt i wygląda na to, że musiała często mieć dzieci, tak więc już przeszła swoje. W trakcie leczenia Glori zrobiliśmy badanie krwi więc wiemy że jest zdrowa.

Gloria jest bardzo wesołym psem. Nie ciągnie na smyczy (ale chyba nie była uczona chodzenia na niej za specjalnie). Bardzo lubi jeździć samochodem oraz komunikacją miejską. Akceptuje kaganiec ale widać, że też go nie znała.

W domu mamy też sunię Goldenkę, z którą dogadują sie bardzo dobrze i piją z jednej miski. Gloria nie broni jedzenia (miski) - sprawdzam to i co jakiś czas jej przypominam, że nic złego się nie dzieje :)
Koty bardzo lubi - najlepiej jak dają się lizać! :)   Nie niszczy w domu, nie brudzi.
Dla Glori lepiej bybylo, gdyby w domu był inny pies, ponieważ nie lubi być sama. Wtedy może jej się nudzić, zaczyna piszczeć i szukać jakiegoś zajęcia (tak było u moich teściów jak była sama), u nas tego nie ma, bo ma koleżankę w postaci suni.
Nie oddamy Glori do budy szukamy najlepszego domu z możliwych!!"


17.03.2014
Opiekunka Glori podjęła decyzję, że sunia zostaje u nich na zawsze.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.