STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TONIA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Klinika
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

17.09.2013

Tonia trafiła do schroniska 2 tygodnie temu, po kwarantannie przeszła dzisiaj pod naszą opiekę. Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor Wandzie Dejnarowicz za pomoc i zaufanie i przekazanie nam bokerki.
Sunia pojechała od razu do lecznicy, pobrano jej krew, wyczyszczono uszy.

Relacja Germaine:
"Tonia jest bardzo spokojną i łagodną sunią. Smutna, zrezygnowana i bardzo zagubiona. Nie przejawia agresji do innych psów."

 

17.12.2013

Tonia odnalazła swoich nowych, kochających ludzi i od jakiegoś czasu dzieli swój los z bokserką rezydentką. Zamieszkała w Warszawie.

Relacja nowych opiekunów:

"Zula, bo tak teraz ma na imię Tonia, jest z nami już ponad miesiąc. Czuje się coraz lepiej, chociaż optymizm wraca do niej bardzo powoli. Wciąż ma takie okresy, kiedy siedzi smutna bez ruchu. Nadal ma też to przyzwyczajenie, żeby jeść wszystko i w każdych ilościach, co staramy sie ograniczać. Ale czasami potrafi się już cieszyć, zwłaszcza kiedy wracamy do domu. Czuje się coraz swobodniej w mieszkaniu, co objawiło się niedawno w ten sposób, że weszła do łóżka i spokojnie w nim zasnęła. Wcześniej nigdy tego nie robiła. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do naszej dwuletniej córki, codziennie rano sprawdza, czy wszystko u niej w porządku. Znosi wszelkie przytulania i tarmoszenia bez problemu. Jest też bardzo czujna, nawet o najcichszym szmerze za drzwiami informuje nas basowym mruczeniem i szczekaniem. Na spacerach całkiem ładnie się bawi, ale dość szybko się męczy. Możliwe, że to brak kondycji, ale możliwe też, że tak daje się we znaki niedomykalność zastawki, którą u niej zdiagnozowano. W najblizszym czasie czeka nas wizyta w lecznicy (biopsja małego guzka, który ma na policzku), przy okazji sprawdzimy stan jej serca i jeśli to będzie konieczne, podejmiemy leczenie."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.