STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAJA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT WARSZAWA
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

24.09.2013

Kaja błąkała się po ulicy głodna, bardzo wychudzona i przestraszona. Została nam zgłoszona i przekazana przez Panią, która udzieliła jej schronienia. Relacja opiekunki:

"Psa znalazłam wczoraj ok. godz.16. 
Gdy do niego podbiegałam, to uciekał, lecz gdy stanęłam i go zawołałam to przyszedł.
Sunia nie przejawia żadnych oznak agresji, jest bardzo wesoła i towarzyska. Sami nie mamy możliwości jej pozostawienia u nas ponieważ sami mamy bokserkę, która jej nie akceptuje."

Kaja zamieszkała w domu tymczasowym u Pawła w Sosnocu, któremu bardzo dziękujemy za pomoc!

 

25.10.2013

Kaja przyjechała kilka dni temu do Warszawy, przeszła badania kontrolne, pobrano jej krew, wykonano badanie usg jamy brzusznej.

USG wykazało niestety, że suna ma rozległe ropomacicze. Kaja zostałą w szpitalu, dostała od razu antybiotyki, kroplówki. W poniedziałek przeszła zabieg sterylizacji, sunia czuje się dobrze.

22.01.2014

Opiekunowie Kaji podjęli decyzję, że bokserka zostaje u nich na stałe.

Relacja:
"Witam, przesyłam kilka fotek naszego maluszka.

Kaja ma apetyt jak wilk - może jeść 24 godz. na dobę, a w przerwie miedzy posiłkami tylko jej w głowie zabawa. Na spacerach bryka jak sarenka. Każdy pies jest jej przyjacielem, a na te warczące patrzy z dużym zdziwieniem. Ma ulubionego kumpla, który zaprasza ją na swoją działkę, a tam Kaja kręci kółeczka z prędkością wiatru, jej mordka jest wtedy pełna szczęścia. Ostatnio zaczyna rozdawać buziaczki, ale są one jeszcze bardzo nieśmiałe ;-)

Pozdrawiamy !

Kaja z rodzinką"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.