STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GROM
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.09.2013

Grom szuka domu. Jego opiekunka z bólem serca zwróciła się do nas o pomoc w znalezieniu dla boksera nowego domu i kochających opiekunów.

Relacja właścicielki:

"Sytuacja życiowa zmusza mnie do rozstania z ukochanym bokserem..... Grom jest 8 letnim bokserem. Pomimo wieku, jest w świetnej kondycji. Ma bardzo przyjazny stosunek do dzieci, lubi małe psy ale nie toleruje kotów. Jest łagodnym, dobrze ułożonym psem. 2 lata temu mieszkałam z nim w domku jednorodzinnym i świetnie pilnował obejścia. Po śmierci męża musiałam przeprowadzić się do bloku i tutaj też dobrze się zaadoptował. Jest wybiegany, chodzę z nim do pobliskiego lasu na spacery. Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie szczepiony. Od miesiąca szukam mu nowego domu, pomagają mi znajomi i rodzina ale niestety bezskutecznie.Ogłaszałam się na portalach internetowych ale też cisza..
Bardzo proszę o pomoc."

 

28.10.2013

Grom nadal szuka domu! Domu idealnego, kochającego i mądrego. Jakiś czas temu dostaliśmy informację, że odnalazł swoje szczęście bez pośrednictwa Fundacji (adopcja z DS do DS). Dom miał był cudowny, wymarzony... Nowa opiekunka była zachwycona bokserem! Nazywała go "aniołem"... Sielanka trwała 2 tygodnie...  Dziś znów jego los jest pod znakiem zapytania. Szukamy kogoś, kto pokocha go na dobre i na złe!
Właścicielka Groma musiała szybko jechać i odbierać psa z nowego domu, który okazał się domem zupełnie nie odpowiedzialnym. Niestety Grom nie ma dużo czasu, musi znaleźć dom w ciągu 2 tygodni....

Relacja właścicielki:

"Wszystko wskazywało na to, że Grom znalazł dobry dom. Był tam 2 tygodnie. Cały czas miałam kontakt z właścicielką. Rozmawiałyśmy przez telefon, dziękowała za Groma, mówiła że jest cudowny, kochany i dobrze ułożony, po prostu anioł .... "

 

15.03.2014

Grom znalazł dom, mamy nadzieję, że bokser już nigdy więcej nie będzie musiał szukać swojego miejsca.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.