STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
WEDEL
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT/Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.10.2013

Do Przytuliska trafiła parka schorowanych bokserów. Przez kilka dni koczowały w tą pogodę, w polu, pod lasem. Psiaczki ogrzewały się nawzajem tuląc się do siebie. Same wskoczyły do samochodu - wdzięczne, że ktoś wyciąga do nich rękę. Są bardzo wychudzone, wyczerpane, mocno przeziębione. I jak na boksery przystało - cudowne, spokojniutkie i bardzo dziele. Psiaki dużo razem przeszły, więc są ze sobą zżyte. Nie znamy co prawda ich historii, ale stan w jakim są nie maluje w naszych wyobraźniach niczego dobrego.

W piątek Wedel i Karmi przejdą pod naszą opiekę, przyjadą do Warszawy gdzie będzie ich czekać na początek wizyta w lecznicy! Czeka nas długa droga i walka o ich zdrowie!

Dwa słowa o Wedlu:

Piesek jest spokojniejszy, poważniejszy. Opiekuje się Karmi. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się. Jest przekochany i uroczy.

 

 

08.10.2013

Wedel i Karmi przeszły pod naszą opiekę, zamieszkały w DT w Warszawie.
Serdecznie dziękujemy Panu Romanowi i Paulinie za pomoc w transporcie.
Psiaki pojechały do lecznicy na badania kontrolne, pobrano im krew, zostały zachipowane. Psy mają biegunkę, badanie kału wykazało bardzo duże zarobaczenie.

Relacja Germaine:

"Wedel jest cudownym, zrównoważonym, spokojnym psem. Niesamowite jest patrzeć, jak cały czas pilnuje Karmi i się nią opiekuje. Będzie wspaniałym, wiernym kompanem dla kogoś, kto da mu szansę i stworzy mu dom."

 

 

18.10.2013

Relacja Germaine:

"Wedel jest bardzo spokojnym i zrównoważonym psem, ze stoickim spokojem znosi humory Karmi. Zmienia się dopiero wtedy, kiedy zobaczy piłkę. Wtedy potrafi szaleć i się bawić godzinami. Nie przejawia agresji do innych psów."

 

01.03.2014

Wedel zamieszkał w nowym domu w Bielsku Białej.

Relacja z nowego domu:

"Podróż z Warszawy  z domu tymczasowego minęła bez problemu. Wedel trochę wyglądał za byłym opiekunem ale ogólnie był grzeczny.

Po kilku dniach, poczuł się dobrze i bezpiecznie w nowym domu. Doskonale wie,  że chcemy  dla niego jak najlepiej, więc dogadujemy się bez problemu :) Generalnie nie odstępuje nas na krok, nawet teraz gdy piszę maila, leży przy mnie oczywiście i pilnuje. Uwielbia ganiać za piłką i zawsze domaga się, aby mu ją rzucać. Dogaduje się z innymi pieskami na spacerze ,ale czasem budzi respekt i  właściciele psiaków mają obawy, jednak po dłuższym przebywaniu akceptacja jest pełna. Karmimy go karmą HUSE  tj.karma szwedzka ze specjalną ochroną stawów.
Wedel nie wykazuje żadnej agresji do ludzi i do dzieci, jest skory do zabawy.
Jaki jest?  jest fajnym wesołym zrównoważonym  psem, wspaniałym kompanem do zabawa, uwielbia  spacery i wycieczki w góry .
To tyle na temat naszego Wedla.

Dziękujemy za polecenie tak wspaniałego psa!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.