STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SABINKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

Kolejna mordka, która nieśmiało wychyla się zza schroniskowych krat należy do Sabinki. W jej oczkach widać jeszcze iskierki mimo bardzo smutnej historii. Nie jest to w 100% bokser ale na 100% jest pewne, że musimy pomóc jej odnaleźć dom, miłość, rodzinę. Pospieszmy się... zima tuż, tuż. Sabina niestety już trafiła do schroniska.

Relacja wolontariuszki:

"Sabinka ma 7 lat, dokładnie nie wiadomo ile, bo jej Pan przygranął ją jak miało ok. 3 lat. Sabina została wyrzucona z pędzącego pociągu. Sabinka pilnie szuka nowego domu. Jej rodzina rozpadła się i została sama ze swoim Panem, który dużo pracuje (jest w trasach po kilka dni) a Sabinka siedzi zamknięta sama w domu. Dzięki życzliwości znajomych i rodziny Saba wychodzi na trzy spacery dziennie o 7-mej rano, o 15-stej i o 20-stej. Niestety w nocy jest sama. Jej Pan bardzo ją kocha i pomimo trudnej sytuacji nie chce jej oddać,ale zmusza go do tego straż miejska. Sabina bez problemu zostaje sama w domu w ciągu dnia, ale w nocy nie potrafi zostawać sama i szczeka, co powoduje ciągłe interwencje sąsiadów i straży miejskiej. Sytuacja jest już dość napięta, bo po kolejnej interwecji z rzędu straż miejska chciała odebrać Sabę. Została w domu tylko dzięki temu że Pan ostro o nią walczy. Niestety jest świadomy tego, że długo takiej sytuacji nie pociągnie i dlatego szuka dobrego, nowego domu dla Saby. Saba jest aktywna i uwielbia aportować. Jest grzeczną i posłuszną sunią. Nie ciągnie na smyczy i bez problemu zostaje sama w domu. Przyjacielsko nastawiona do ludzi i do dzieci. Stosunek do kotów nieznany. Z większością psów się zgadza,ale zdarzają się takie których nie lubi. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, czaczipowana i zdrowa."

 

14.03.2014

Sabinka znalazła dom, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.