STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUCUŚ
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

09.10.2013

Historia lubi się powtarzać... Kolejny bokser z łatką "niechciany", "niekochany", "wyrzucony", "skazany na siebie i na samotność" to Lucuś - nasz nowy podopieczny. To wieczne dziecko po przejściach zostało zgarnięte z ulicy przez Straż Miejską, która ulokowała go w schronisku. Tak właśnie trafił na nas. Mając na uwadze, że schron to nie miejsce dla boksera (szczególnie w taką depresyjną pogodę) zabraliśmy go do hoteliku w którym przeczeka okres "bez domu".
Dziękujemy Kasi i Sebastianowi za szybką i sprawną akcję.
Szukamy dla niego pilnie domku tymczasowego lub najlepiej stałego. Takiego, który pomoże mu odkleić te smutne łatki i przylepić takie słowa jak: "bezpieczny", "kochany", "szczęśliwy"!

Jaki jest Lucuś?:

To żywie srebro! Wszędzie go pełno! Kocha zabawę i szaleństwa a równocześnie umie się zachować :) Jest bardzo grzecznym psem. W swoim hotelkowym pomieszczeniu nie nabrudził. Jest zaszczepiony p/wściekliźnie i wirusówkom. Jego opiekunka określa go jednym słowem: "cudo!"


 

07.05.2014

Jakiś czas temu Lucuś pojechał do domu tymczasowego w Gliwicach i zadomowił się na dobre. Jego opiekunowie podjęli decyzję, że bokser zostaje u nich, bo skarbów się przecież nie oddaje.

Relacja:

"Witamy:)

Na samym początku, chciałabym przeprosić, za tak długi czas bez odzewu. Nasz chłopczyk jest już z nami ponad pół roku. Po chudziutkim Lucusiu już nie ma śladu. Teraz to 34 kg szczęścia na 4 łapach:) Lucek nabrał trochę złych nawyków, bo za każdym razem czeka aż coś spadnie ze stołu, żeby sobie coś przekąsić, a przy tym puszcza bańki i zostawia sznurki śliny na stole i podłodze :D. Jest wtedy przesłodki i nie mamy serca mu odmówić.... Lucynek uwielbia się bawić, trzeba Go gonić za każdym razem, bo zabawki nie odda za żadne skarby, tylko pokazuje, że ją ma:) nawet  w nocy potrafi wrzucić nam piłkę albo gryzaczek do łóżka:) uwielbia pluszaki i plastikowe butelki, ale niestety żywot tych zabawek jest bardzo, bardzo krótki :D Zachowałam tylko dwa misie w domu,  chociaż cały czas są pod Lucusia kontrolą i tylko czeka na odpowiedni moment, żeby się za nie zabrać."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.