STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CHRUMKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

11.10.2013

Jesteśmy Fundacją SOS Bokserom czyli jak sama nazwa wskazuje skupiamy się na konkretnej rasie. Są jednak czasem takie przypadki, gdy staramy się dołożyć wszelkich starań by pomóc "nie-bokserowi". Chrumka to właśnie jedna z tych duszyczek, która złapała nas na tyle mocno za serca, wszystko za sprawą jej smutnej, łzawej historii...

Chrumka trafiła za schroniskowe kraty. Przy dzisiejszych realiach pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego i nadzwyczjanego, jednak nie zachowywała się tam jak jedna z wielu. Widząc cierpienie i tęsknotę psa zamkniętego w schroniskowym boksie zawsze coś pęka w serce. Wystarczy widok smytnych oczu, łapki zahaczonej na kratach... A ona? Ona cierpiała tak bardzo, że chciała przegryźć kraty by móc biec do człowieka i szukać szczęścia na własną rękę, a w zasadzie - na własną łapę. Poraniła sobie dziąsła na próbach ucieczki... I nagle, zaświeciło słońce. Przyszła po nią młoda dziewczyna, której łzy ciekły po twarzy na widok Chrumki. Obiecała, że stworzy jej raj na ziemi... pięknie mówiła. Zabrała ją, ale... gdy zaszła w ciążę, jakoś zmienił się widocznie jej światopogląd bo Chrumka poszła w odstawkę. Znalazła swój nowy azyl u jej rodziców... nie na długo bo dziś znów ogląda świat przez kraty. Wróciła do schroniska przez problem z nietrzymaniem moczu.

Relacja ze schroniska:

"Ona bardzo potrzebuje człowieka, za którym chodzi krok w krok. Pcha się po pieszczoty i cichutko marzy że byc może ktoś ją jeszcze pokocha. Jest to takie ciche wołanie o ratunek. Lubi inne psiaki (samce), akceptuje koty. Może zamieszkac w domu, w którym są dzieci. Nie patrzmy na sunię obojętnię. Los i jej pseudo właściciele potraktowali ją okrutnie i oddali psa gdy ten miał kłopot. Tak się nie robi."

 

25.03.2014

Do Chrumki w końcu uśmiechnęło się szczęśćie, sunia zamieszkała w nowym domu we Wrocławiu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.