STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TYSON
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.10.2013

Tyson, 4 letni bokser pilnie szuka domu.

"Ze względu na sytuację jaka nastąpiła, zmuszeni jesteśmu oddać naszego ukochanego pupila, który do tej pory był naszym oczkiem w głowie. Sytuacja się zmieniła, kiedy pojawił nam się nowy członek rodziny. Przez całą ciążę myślałam, że ze wszystkim sobie poradzimy lecz przy obowiązkach jakie mamy teraz, to się grubo mylilam. Jak wiadomo pies ma także swoje potrzeby, lecz od momentu narodzin naszego synka nasz pies został odrzucony na dalszy plan. Nie jesteśmy w stanie zapewnić mu tyle miłości co wcześniej, więc chciałabym, aby ktoś podarował mu kochający dom.

Tayson to 4-letni bokser z aktualną książeczką szczepień. Jest zaczipowany. Jak każdy bokser potrzebuje dużo ruchu, bo jest psem pełnym energii, skorym do zabaw i lgnie do każdego. Co do dzieci to nie robi im krzywdy, wręcz przeciwnie. Jednym słowem zalizałby każdego. Nie jesteśmy jego pierwszymi właścicielami. Wzieliśmy go z domu, w którym mu się nie przelewało. Nie dostawał regularnych posiłów, wiec był wychudzony. Doszedł do formy, teraz jest wdzięcznym, oddanym i zadbanym psem. 2 lata temu miał wypadek. Nadział się na pręt w czasie zabaw na dworze, dlatego też miał operowana prawa przednią łapke. Wszystko mu się ladnie zagoiło i nawet nie ma śladu po tym zabiegu. Tayson nie ma żadnego problemu teraz z bieganiem, skakaniem. zachowanie co do psów bywa różne. Nie wszystkie akceptuje, ale z większością lubi sie bawić . To nie jest pies do budy, wręcz przeciwnie do mieszkania. Lubi ciepełko. Jest bardzo towarzyski i lubi być w centrum uwagi. A za pieszczoty oddałby wszystko. Mam nadzieję że ktoś podaruje mu ten ciepły, kochający dom. Bardzo ciężko nam się z nim rozstać, ponieważ traktujemy go jak członka naszej rodziny, ale nie mamy innego wyjścia."

 

23.03.2014

Państwo zdecydowali, że nie oddadzą Tysona, bokser zostaje u nich na zawsze.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.