STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FRANUŚ
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

26.10.2013

I znów ten sam scenariusz. Kolejne porzucenie. Pies był przywiązany do drzewa bardzo porządnie, tak żeby tylko nie zdołał się uwolnić - gruby sznur, obroża i kolczatka. Na cale szczęście ktoś zechciał usłyszeć głos rozpaczliwie skowyczącego Franusia i zawiadomił policję.  To ok. 6 l bokserek, bardzo łagodny i posłuszny, uległy. Jest jeszcze w ogromnym szoku, nie rozumie, co się stało. Jest zadbany, odkarmiony, może został komuś skradziony i wywieziony?

Franuś jest obecnie w przytulisku, pilnie potrzebny dom.

04.11.2013

Franuś, cudny , porzucony, pozostawiony na pastwę losu, może na śmierć bokser. Łagodny, przyjazny zarówno dla psów jak i suń, kochający koty, uwielbiający dzieci, ułożony, przyjacielski skarb...

Kto go porzucił i dlaczego?

Franuś to pies dojrzały i spokojny, bez problemu zostanie sam w domu na kilka godzin. Jest uległy w każdej sytuacji, pozwala sobie zabrać miskę a nawet w niej grzebać, nie warczy, zachowuje czystość. Jego wiek wstępnie oceniamy na 5-6 lat. Ma dobrą kondycję, piękną sylwetkę - jest szczupły ale nie zachudzony, generalnie zadbany i raczej zdrowy..

Czy znajdzie miejsce w Twoim sercu?

Czy znajdzie miejsce w Twoim domu?

Może właśnie na niego czekasz całe życie?

Franuś z pewnością na każde pytanie odpowie, że tak...

Bo on bardzo potrzebuje ciepła i rodziny...

Może Twoja rodzina będzie jego azylem?

Jego spojrzenie przeszywa i śni się po nocach...

03.12.2013

Franuś przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Łasku. Bardzo dziękujemy Kasi i Bogdanowi za transport. Przebyte razem 350 km sprawiły, że Kasia zakochała się w bokserach :)

Czekamy na relację i zdjęcia z domu tymczasowego.

26.04.2014

Opiekunowie z domu tymczasowego Franusia podjęli decyzję, że bokser zostaje u nich na zawsze.

Relacja:

"Franuś to mądry i spokojny piesek. Nasz domowy „aniołek”. Bokserek uwielbia chodzić na spacery, nie ciągnie na smyczy. Gdy widzi innego pieska, podskakuje niczym kózka na wysokość 1 metra. Wszystkich zadziwiają i rozśmieszają popisy Franka. Podejrzewamy, że w  „dzieciństwie” nie zaznał miłości…. Nie potrafi się bawić. Zabawki, piłeczki itp. psie akcesoria nie interesują naszego pupila. W domu pod naszą nieobecność jest grzeczny, najprawdopodobniej przesypia ten czas. Martwimy się jednak zdrowiem psiaka. Na chwilę obecną nie mogła zostać przeprowadzona kastracja z powodu szmerów w serduszku. Czekają nas również wizyty u „dentysty".

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.