STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HERA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

26.10.2013

Niby miłość jest zawsze najsilniejsza a jednak... nawet najsilniejsze uczucie czasem przegrywa ze scenariuszem jakie napisało życie. Tak stało się i w tym przypadku. Na początku na drodze Hery stanęła kwestia pieniądzy, a właściwie ich braku. Ten problem został jednak rozwiązany dzięki pomocy rodziny. Późniejsze problemy okazały się jednak nie do przeskoczenia. Padł  trudny do wypowiedzenia wyrok: Hera musi odnaleźć swoje szczęście u boku innego człowieka. Zdrowa, piękna sunia szuka więc nowego domu. Rodziny, na dobre i na złe. Ta sunia ma przecież wiele do zaoferowania.

Relacja siostry opiekunki:

"Hera, bo tak ma na imię bardzo kocha dzieci. Siostra ma dwójkę małych dzieci i piesek nigdy nie zdobił im krzywdy, uwielbia je! Także z innymi psami nie ma problemu, bawi sie z nimi. Co do kotów jest tak samo - zabawa. Nigdy nie pokazała żadnej agresji do nikogo. Jest bardziej typem "straszka". Nigdy nie chorowała. Suczka miała raz szczeniaczki, po odchowaniu została wysterylizowana. Regularnie jest szczepiona."

 

17.03.2014

Szczęśliwe zakończenia zdarzją sie nie tylko w bajkach. Czasem, życie nas pozytywnie zaskakuje. Tak było i w tym przypadku. Rodzina Hery podjęła decyzję, że mimo przeciwności losu, sunia zostanie u nich na stałę. Lubimy i pochwalamy takie kroki. Przecież pies to najlepszy przyjaciel, nie można go ot tak, zwyczajnie oddać. Powodzenia Hera i oby Twoi Państwo już nigdy nie musieli przeżywać podobnych rozterek.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.