STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FAZER
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Azyl
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

28.10.2013

Jaka jest różnica pomiędzy człowiekiem a psem? Większość ludzi będzie się zasłaniać tym, że my - istoty dwunożne mają wysoko rozwinięty umysł, mamy uczucia, jesteśmy wyposażeni w empatię. Ogólnie - wiemy co robimy a pies... pies robi tylko to czego my go nauczymy. Wszystko zawdzęcza nam. Fazer to kolejny dowód na to, że ta teoria jest mylna. Nikt nigdy nie zawiódł go tak jak zrobił to człowiek, i to nie jeden... To on nie mógł liczyć na człowieka, to człowiek nie zapewnił mu godziwych warunków, to człowiek go skrzywdził, zaniedbał, aż w końcu... porzucił. Człowiek, ta inteligentna istota... To właśnie przez ludzi Fazer znów czeka na dom, rodzinę, miłość... W azylu czeka na szansę!

Relacja wolontariuszki w Azylu:

"Mamy tu boksera o imieniu Fazer, piesek trafił do nas po tym jak ktoś  przywiązał go do ławki w parku i tak zostawił. Fazer był mocno wychudzony, po za tym bardzo lgnął do ludzi i tolerował inne psiaki. Po miesiącu znalazł dom i tam zaczął się jego kolejny koszmar, ponieważ nowi właściciele nie zapewnili mu nawet budy, tułał się po okolicy i pewnego dnia właściciel przewiózł go z powrotem do azylu... Fazer bardzo się zmienił, tzn nadal bardzo kocha ludzi bo to taka natura bokserów wszystkich całuje i uwielbia być głaskany, ale nie toleruje już innych psów ani kotów, stał się bardzo nerwowy w stosunku do nich, może musiał walczyć o jedzenie... Kolejny raz zawiódł go człowiek... teraz szukamy mu dobrego i odpowiedzialnego domku i chciałam Państwa prosić o pomoc w znalezieniu mu prawdziwego i kochającego domu, takiego na zawsze! Fazer to dorosły bokser (około 3 lata) jest bardzo radosnym psiakiem, po mimo tego co go w życiu spotkało, bardzo kocha ludzi. Na widok człowieka mocno się ożywia i cieszy się całym sobą. Cały czas liże po rękach i rozdaje całusy. Niestety nie lubi tylko innych samców i mocno się do nich stawia,ale zauważyliśmy ze toleruje szczeniaczki bo nawet lizał ich pyszczek przez karty, na suczki też jego reakcja nie jest najgorsza."

 

 

23.03.2014

Dostaliśmy informację, że Fazer został adoptowany bezpośrednio z przytuliska

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.